Mayoral - NETBA
15820
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15820,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Mayoral

İspanya ve Türkiye’de çocuk giyiminde lider olan marka Mayoral, kalitesinden ödün vermeden hem şık hem de kaliteli ürünler üretmeyi hedef edinmiştir. Modern tarz ve tasarımlarıyla dikkat çeken Mayoral  en iyi fiyata en yüksek kalite sloganıyla üretimine devam etmektedir. Çocuklar ve anneler için durmaksızın yeni koleksiyonlar üreten marka, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine yaptığı katkılar ile de bir çok müşterisinden tam puan almıştır.

Mayoral Çanta

Erkek ve kız çocuklar için sunmuş olduğu tasarımların yanı sıra Mayoral çantalar da annelerin kurtarıcısı olmuştur. Mayoral bebek çantaları ile hem şık olabilir hem de bebeğinizin bakımı için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca boy, desen ve modelde Mayoral bebek çantalarına Netba mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Mayoral Türkiye Satış

Anne, kız ve erkek çocuk koleksiyonları ile modern tarzını her koleksiyonuna yansıtan markanın ürünlerini Netba mağazalarında bulabilirsiniz. Türkiye Mayoral ürünleri satışında mağazamızda son çıkan ürünleri en uygun fiyatlar ile bulmanız mümkün.

Mayoral Fiyatları

Mayoral fiyatları, çocuğunuzun veya bebeğinizin yaşına ve almak istediğiniz ürününün türüne göre farklılık göstermekle birlikte en iyi fiyat performansa sahip ürünleri müşterilerine sunar. Mayoral outlet ve indirimli Mayoral ürünlerine Mayoral markasına mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Mayoral ürünlerini Netba Park mağazalarından satın alabilirsiniz.