Panço - NETBA
15814
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15814,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Panço

Çocuk ve bebek giyiminde Türkiye’de sektörün en köklü markalarından biri olan Panço, Dubai merkezli bir fonun ortak kuruluşudur. Panço son yıllarda çeşitlendirdiği ürün yelpazesi ve ülke çapında açtığı Panço mağazaları ile daha fazla çocuğa ulaşmayı başarmıştır. Orta Doğu ve körfez ülkelerine Dubai merkezli ortaklıkları sayesinde daha hızlı bir şekilde yayılan Panço, her yıl artan satış rakamları ile dünya üzerinde bu alanda faaliyet gösteren en önemli markalar arasına katılmıştır.

Panço Çocuk Giyimi

Erkek ve kız çocukları için ayrı ayrı geliştirdiği modelleri ve sağlıklı dokuya sahip ürünleri ile ebeveynlerin tercihi olmayı başaran Panço, çocuk sağlığını herşeyin üzerine görür. Ürettiği ürünlerde tasarımdan çok kaliteye ve çocuk dünyasına hitap eden renklere yer veren Panço, son yıllarda Orta Doğu’ya çocuk giyim ürünleri ihraç eden en önemli markalar arasında katılmıştır.

Panço bebek giyiminde sunduğu tulum, hastane çıkışı setleri ve 2’li veya 3’lü takımlar ile yeni doğmuş bebekler için gerekli olan tekstil ürünlerini kalite anlayışı ve bebek sağlığından ödün vermektesizin anne ve babaların beğenisine sunmuştur. Panço bebek ürünleri, antibakteriyel olarak hijyen sağlar.

Panço Mağazaları

Emma, Ege ve deniz yıldızı gibi farklı konseptlerle Panço kız çocuk ürünlerini piyasaya sunan marka, erkek çocuk giyim ve yeni doğan giyim çözümleriyle anne ve babaların ilk tercihleri arasında yer alır. Panço, daha fazla çocuğa kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2010 yılından itibaren Panço mağazalarının yaygınlaştırılması kararını alarak gerek Türkiye gerek Orta Doğu’da İran, Suudi Arabistan gibi körfez ülkelerinde de bu mağazalar zincirini yaygınlaştırmıştır.

Panço bebek giyiminde yeni doğandan başlamak üzere 3 yaşa kadar bebek ürünleri üretmekte, 3 yaş ve üzeri çocuklar için de gündelik giyim ürünleri sunmaktadır. Ayrıca Hello Kitty, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi lisanslı ürünlerin de üreticisi ve satıcısı olan Panço markası, bu ürünlerini de hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine sunmaktadır.

Panço Yeni Sezon Ürünleri

Panço her sezon güncellediği renkli tasarımları ve anne babalara sağladığı güven ile birlikte milyonlarca çocuk ve bebeğin giyim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Panço mağazaları haricinde Panço outlet mağazaları bir önceki sezonda fazladan üretilmiş stok ürünlerin daha uygun fiyatlarla satıldığı Panço shoplardır.

Panço Fiyatları

Panço fiyatları, çocuğunuzun veya bebeğinizin yaşına ve almak istediğiniz ürününün türüne göre farklılık göstermekle birlikte en iyi fiyat performansa sahip ürünleri müşterilerine sunar. Panço outlet ve indirimli Panço ürünlerine Panço markasının internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Panço ürünlerini Netba Park mağazalarından satın alabileceğiniz gibi Netba Park’ın kurumsal alışveriş sitesi olan Updigo.com aracılığı ile Panço ürünlerini güvenilir şekilde online alışveriş yoluyla satın alabilirsiniz.

Updigo.com, Netba Park mağazaları bünyesinde satılan dünya markalarını bulabileceğiniz Netba Park kurumsal alışveriş sitesidir.