Tommy Hilfiger - NETBA
15503
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15503,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Tommy Hilfiger

Amerika Birleşik Devletleri’nden tüm dünyaya açılan markalardan biri olan giyim devi Tommy Hilfiger, 6.5 milyar dolarlık şirket değeri ile tüm dünyanın en büyük markalarından biridir. Giyim markası olarak gerek erkek gerekse kadın ürünlerinde spor giyim, koy giyim veya unisex ürünlerle ortaya koyduğu kalite anlayışı ve şık tasarımlarıyla her zaman dikkati çeken Tommy Hilfiger Türkiye ‘de de açtığı Tommy mağazaları ile Türkiye pazarında da payını genişletmeyi başarmıştır. Tommy geliştirdiği konsept mağazacılık anlayışı ile bu anlamda aynı sektördeki rakiplerinden farklı bir çizgi geliştirmiştir. Sektörün yenilikçi pazarlama stratejileri ve ürün tasarımlarına sahip olan Tommy Hilfiger, yüksek standartlara sahip kaliteli ürünler sunmayı misyon olarak kabul etmektedir.

Tommy Hilfiger Türkiye

Tommy Hill tarafından kurulan marka, dünyanın farklı noktalarında çok sayıda mağazaya sahip geniş bir mağazalar zincirine sahiptir. Tommy Hilfiger mağazaları, Türkiye’de son yıllarda açılmış olmalarına rağmen satış potansiyelleri ile markanın Türkiye pazarında giderek büyümesini sağlamıştır. Tommy Hilfiger online satış konusunda online satış kanallarını da kullanmaktadır. Tommy Hilfiger Shop konsepti ile hizmet veren mağazalar zincirine Tommy Hilfiger Online Shop Türkiye ile online satış konusunda da yeni bir bakış açısı getirmiştir. Tommy markası ülkemizde giderek büyüyen dünya devi tekstil markalarının başında gelmektedir.

Tommy Hilfiger Ürünleri

Tommy Hilfiger erkek müşterilerine özel parfümeri seçenekleri, özel kesim ve kumaşa sahip gömlekleri ile özel tercihler sunar. Markanın ürünlerinde kullandığı kendisini temsil eden lacivert, kırmızı ve beyaz renklerden oluşan Hilfiger konsepti, Tommy Hilfiger ürünlerinin tamamında yer alır. Günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz terliklerden şık gömleklere, çeşitli kesimlerde özel Hilfiger kumaşlarından pantolonlara kadar bir çok kategoride giyim üretimi yapan Hilfiger, dünyanın en önemli tekstil üreticilerinden biridir. Pamuklu üretimi konusunda %100 pamuklu üretim yapan gerçek üreticilerden biri olan Tommy Hilfiger, markanın dünya üzerindeki ağırlığına yakışan kalite anlayışını korumayı amaç edinmiştir.

Tommy Hilfiger yeni sezon ürünleri her yıl mağazanın defileleri, ürün katalogları ve markanın internet siteleri ile Tommy Hilfiger Shop’lar aracılığı ile müşterilere ve tüm dünyaya duyurulmaktadır.

Tommy Hilfiger Online Satış

Tommy Hilfiger ürünleri, her yıl yenilenen tasarımları ile mağazalarda yerini alırken yeni sezon ürünleri kadar önceki sezondan kalan ürünlerin satışları da pazarda önemli bir yer tutuyor. Tommy outlet satışlarında Türkiye’deki en önemli outlet satış rakamlarını yakalayan markaların başında geliyor. Tommy indirim dönemleri merakla beklenen, Tommy Hilfiger markalı ürünlere sahip olmak isteyenler için en güzel fırsatların oluştuğu kampanyalar olarak biliniyor.

Orijinal Tommy Hilfiger ürünlerine ulaşabileceğiniz Netba Park mağazaları ve Netba Park’a ait online alışveriş sitesi Updigo.com sayesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tommy Hifiger Outlet online satış noktalarından biri olan Updigo.com sayesinde Tommy indirimleri ve yeni sezon Tommy ürünlerine ulaşabilir, Updigo.com üzerinden online sipariş verebilirsiniz.