USS Polo Assn - NETBA
15817
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15817,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

US Polo Assn.

US Polo Assn. Markası, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde oynanan polo oyununun resmi markası olan U.S. Polo Association’a ait uluslararası giyim markasıdır. Tarihi polo sporunun köklerine kadar dayandığı iddia edilen US Polo Assn, ilk olarak 1890 yılında markalaştırılmıştır. Farklı bir spor disiplini olan Polo, centilmenliği, estetiği, hızı ve aklı bir arada bulunduran önemli bir spor kültürüne sahiptir.

US Polo Assn markası bu kapsamda ürettiği ürünlerinde şıklığı ve sadeliği esas almıştır. Polo sporunda kullanılmaya yönelik gömlek, pantolon, ayakkabı, saat ve t-shirt gibi giyim ürünleri üreticisi olan US Polo Assn, polo giyiminde yetkili tek markadır.

Us Polo Ürünleri

US Polo Assn, Polo Garage erkek ve kadın ürünlerini US Polo Garage konsepti altında müşterilere sunmaktadır. US Polo Garage, modernize edilmiş US Polo Assn çizgilerine sahiptir. Geniş bir renk yelpazesine sahip US Polo Assn ürünleri sadeliği esas almıştır. Enine çizgili polo yaka tişörtler son yıllarda US Polo tarafından üretilmeye başlamıştır.

Polo yaka olarak bilinen t-shirt tipinin yaratıcısı olan US Polo bayan ve erkek giyimde sunduğu bu t-shirtler müşterilerden büyük ilgi görmektedir. US Polo çocuk kreasyonlarında da büyükler için geliştirdiği modellere ve renklere yer verir. US Polo Kids adı altında sunulan bu tasarımlar her yıl pek çok ebeveyn tarafından takdir toplamaktadır.

US Polo ayakkabı sektöründe hem kadın hem de erkeklerin ihtiyacına yönelik olarak deri, keten ve nubuk ayakkabılar üretmektedir. Kaliteli malzemeleri yaratıcı US Polo çizgileri ile buluşturan tasarımlar, her göze hitap eden renklere sahip olarak üretilmektedir. US Polo kadın ayakkabı üretiminde de iddialı ve estetik ürünlere imza atmaktadır.

US Polo Mağazaları

Polo marka ürünlerin yer aldığı satış mağazalarında US Polo kadın giyim sektöründe üretilen şapka, atkı, bere, fular, çorap gibi hem kış hem de yaz aylarında kullanılabilecek ürünlerin yanında çanta, valiz ve saat gibi aksesuarlar da sunulmaktadır. US Polo erkek ürünlerinde polo yaşantısının izlerini devam ettirmektedir. Hem şıklığı hem de fit görünümü ortaya çıkaran US Polo ürünleri sayesinde hem gündelik hem de iş yaşantısında doğru giyim tercihleri oluşmaktadır.

US Polo indirimli ürünlere ve US Polo kampanyalarına US Polo resmi internet sitesi, US Polo mağazaları ve US Polo alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Us Polo Online Satış

Us Polo Assn ürünlerini Netba Park mağazalarında inceleyebilir ve uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. US Polo Assn ürünlerine online olarak erişmek ve inceleme yapmak için Netba Park resmi sitesi Updigo.com’u ziyaret edebilirisiniz. US Polo Garage ürünleri, yeni sezon ürünleri ve outlet ürünlere Updigo.com’dan ulaşabilirsiniz.

Updigo.com, US Polo Assn online satış kanallarından biri olarak ürün incelemesi yaparak istediğiniz polo ürünlerini sipariş edebileceğiniz güvenilir online alışveriş sitesidir.