Futbol - NETBA
15579
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15579,page-child,parent-pageid-2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Futbol

Dünyanın tartışmasız en çok ilgi gören sporu olan futbol, ülkemizde de bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Hemen her alanda oynanabilen futbol, Türkiye’de çocukluk çağında başlayan bir tutkudur. Futbolun gelişimi ülkemizde beklenen seviyede olmasa da son yıllarda yapılan yatırımlar ve kurumsal sponsorlar aracılığı ile futbol hem dünya geneli hem de ülkemizde giderek büyüyen önemli bir sektör olmuştur.

Futbol Ürünleri

Futbolcular için ödenen astronomik rakamlarla birlikte büyüyen futbol kulüpleri, ülkelerinin sınırlarını aşarak global bir spor dünyası oluşturmuştur. Futbol takımları kadar yıldız futbolcuların da kendine has hayran kitleleri oluşturması ile spor malzemeleri üreten markalar da futbol sektörüne daha fazla eğilmeye başlayarak gerek takım gerekse bireysel sporcu sponsorluk anlaşmaları yapmaya başladılar.

Gelişen futbol ekonomisinde dünya spor giyim devleri, geliştirdikleri futbol kramponları, futbol topları ve formaları gibi futbol malzemeleri ile tüm dünyada milyarlarca satış gerçekleştirmeye başlamışlardır. Futbol, taraftar, kulüp ve oyuncu düzeyinde sürekli büyüyen bir ekonomi olmaya başlarken futbol ürünleri için geliştirici markalar da kendi bütçelerini futbola daha fazla ayırmaya başlamıştır.

Futbol takımları için hazırlanan sponsorluk ve futbol malzemeleri tedarikçiliği kapsamında spor ürünleri üreten markalar, tedarik desteği sundukları takımlar ve futbolculara futbol giyim ve futbol idman malzemelerini tedarik etmektedirler.

Dünyanın en önemli spor tedarikçileri olan Adidas, Nike, Puma gibi dev spor üreticileri, gerek futbolcu gerek kulüp gerekse milli takım düzeyinde başarılı kaydeden ve gelişim gösterenler için ürün geliştirme yarışına girmişlerdir.

Dünya Kupaları ve Şampiyonlar Ligi gibi dünyanın en büyük futbol turnuvaları için özel olarak üretilen futbol toplarından yıldız futbolcular için bireysel özellikleri nedeniyle özel olarak üretilmiş kramponlara kadar geliştirilen tüm futbol ile ilgili ürünler, dünya çapında önemli bir Pazar oluşturmuştur.

Ülkemizde de çok sayıda futbol sever kendi kulüpleri ve kulüplerinde oynayan oyuncuların forma ve ekipmanlarını satın alarak onlara olan sevgi ve sadakatlerini sürdürmektedir.

 

Futbol İdman Malzemeleri

Gelişen idman teknolojilerine uygun olarak idman yelekleri, kukalar, sporcu sağlığı için gerekli olan idman yelekleri, kramponlar, futbol topları, futbolcu giyim malzemeleri ve formalar gibi pek çok farklı ürün bu kategori içerisinde değerlendirilir. Taraftar gözüyle futbolcuların kullandığı her malzeme satın alınabilir. Markalar bu amaçla futbolcu ve kulüplerin kullandığı tüm malzemeleri taraftarların kolay erişebilmesi için taraftar ürünleri haline getirmişlerdir.

 

Futbol Malzemeleri Alışverişi

Siz de ülkemizdeki futbol tutkunlarından biriyseniz futbol takımı formalarından kramponlara, tekmeliklerden özel üretim futbol giyim ürünlerine kadar pek çok farklı alternatifi Netba Park mağazalarında bulabilirsiniz. Netba Park, dünyanın en önemli spor markalarının ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunar. Netba Park mağazalarında satılan futbol ürünlerine Netba Park’ın kurumsal internet sitesi olan Updigo.com’dan ulaşabilirsiniz. Updigo.com güvenli online alışveriş hizmetini sunarak sizlerin mağazaya gitmeden alışveriş yapmanızı sağlar.