Hakkımızda - NETBA
15354
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15354,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

TARİHÇE

Yöre Şirketler Grubu iştiraklerinden olan NETBA PARK Spor Mağazaları, 2002 yılında Gebze’de kuruldu. Gebze’nin ilk ve en büyük spor mağazası olma özelliğine sahip olan NETBA PARK; dünyanın en kaliteli ve en ünlü spor markalarını aynı çatı altında bir araya getiriyor. NETBA PARK Spor Mağazaları sayesinde sporcular ve spor giyim sevenler; birkaç mağaza gezme ihtiyacı duymadan, tek bir noktada tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyor.

 

Sevdiğiniz spor giyim markalarının en güncel modellerine sahip olmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Adidas, Nike, Puma, Converse, Harley Davidson, Cat, Lacoste, Tiger, Asics, Reebok, Wilson, Scooter, Superga markaları ve daha fazlası, NETBA PARK güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

 

Bunların yanı sıra, Milli Takımımızın ve dört büyük futbol takımı; FENERIUM, BJK STORE, GS STORE ve TS CLUB’ın lisanslı ürünleri de Gebze’deki resmi tek yetkili bayii olan NETBA PARK Spor Mağazaları’nda.

 

Sağlıklı bir yaşam için spor şart bilinciyle ürün yelpazesini genişleten NETBA PARK’ın Gebze Çarşı’daki 2.550 metrekarelik 4 katlı spor mağazasında; spor ayakkabının yanı sıra kadın, erkek ve çocuk spor giyim bölümleri de bulunuyor. NETBA PARK spor giyim ürün çeşitliliğine; Salomon, Merrell, The North Face, Mavi Jeans, US POLO, Lumberjack, Dockers, Jack&Jones, Lufian, Voit markalarını da ekledi.

 

Ürün çeşitliliği, sürekli yenilenen stok bilgisi, fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile NETBA PARK Spor Mağazaları, spor yapmayı ve spor giyinmeyi sevenler için vazgeçilmez adres olmaya devam ediyor.

 

Netba Park, mağaza zincirlerinin yanı sıra Updigo markası ile spor severlerin internet üzerinden de kolayca alışveriş yapmalarına olanak sağlıyor. 2017 yılından itibaren Updigo.com E-ticaret sitesi ile online satış hayatına başlayan Netba Park ile artık istediğiniz ürünlere ulaşmanız her zamankinden çok daha kolay hale geliyor.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Marmara Bölgesi’nde yaygın satış ağıyla büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen, yenilikleriyle müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunan bir spor giyim markası olmaktır.

Misyonumuz

Dünyanın spor giyiminde kalitesiyle kendisini ispatlamış markalarını tek çatı altında birleştirerek müşterilerine güvenilir, kaliteli ve ekonomik bir satış ağı sunarak yaygınlaşmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • En yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak için gelişime ve eğitime sürekli açığız.
  • Her kitleye hitap edebilecek ancak kaliteden ödün vermeyen ürün ve hizmetler için varız.
  • Müşterilerimizin aradığı spor ayakkabı-spor giyim model ve markalarını tek çatı altında kolayca bulabilmelerini sağlarız.
  • Sektördeki yenilikleri takip ederek, spor markalarının son model ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunarız.
  • Markalarımız ve müşterilerimiz arasında güven bağının kurulmasını sağlarız.
  • Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize ürün kalite güvencesini sağlarız.