Indoor & Outdoor - NETBA
15585
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15585,page-child,parent-pageid-2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Outdoor

Kampçılık, izcilik, doğa yürüyüşü, doğa koşusu gibi salon veya hazır zeminler haricinde yapılan sporlar için kullanılan outdoor terimi, ilk olarak sokak basketbolu ürünleri için kullanılmıştır. Günümüzde doğal yaşam ortamları için kullanılan outdoor, dünya genelinde doğa ile baş başa gerçekleştirilen aktivitelerde kullanılan ekipmanlar için kullanılmaktadır.

Outdoor malzemeler, mevsim ve doğa şartlarına göre seçilmesi oldukça önemli olan malzemelerdir. Tüm outdoor ekipmanları, doğru amaca yönelik kullanıldıklarında maksimum verim elde edilmesini sağlayan çok özel üretimlere sahiptirler. Dünya genelinde doğaya yönelme akımının hızla yaygınlaştığı göz önünde bulundurulduğunda outdoor kavramı kısa zaman sonra daha genişleyerek tüm dünyayı etkisi altına alabilecek bir potansiyele sahiptir.

Outdoor Ürünler

Outdoor giyim ve outdoor kıyafetler, özellikle kış ayları için geliştirilmiş termal önlemlerle akıllara gelse de yaz ayları veya mevsim geçişleri için geliştirilmiş rüzgar geçirmeyen ve terlemeye karşı sporcuları koruyan özel ekipmanlar outdoor ürünlerin kapsamını dört mevsim olarak belirlemektedir. Yılın her ayında gerçekleştirilebilecek outdoor aktiviteleri nedeniyle hem yaz hem de kış şartlarına tam uyumluluk sağlayan outdoor ürünleri arasında özel teknolojilere sahip botlar, ceket, yelek, kargo pantolon, ayakkabı, çorap, içlik, çanta, şapka, kemer, mat, kampet gibi pek çok ürün sayılabilir. Outdoor bayan ve erkek kategorilerinde farklı ergonomik özelliklere sahip özel ürünlerin geliştirilmesi sayesinde ailece yapılabilen sporlar arasına katılan outdoor sporlar, doğru nefes alma teknikleri ve kalp ritmini ayarlaması sayesinde pek çok doğa severin sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar.

Outdoor firmaları, kış ürünleri için özel geliştirdikleri kumaş ve dokuma teknolojileri ile soğuktan minimum düzeyde etkilenmenizi sağlarken yaz aylarında serinlemenizi kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Outdoor yaşam biçimi, doğru ekipmanlarla yapıldığı takdirde doğal yollarla sağlıklı bir yaşam sürmenin anahtarını sunar.

 

Outdoor Aksesuarlar

Kamp için en önemli malzemelerin başında gelen çadırlar, kampetler ve matlar başta olmak üzere doğa yürüyüşünde kullanabileceğiniz sırt çantaları, atkı, bere, eldiven gibi aksesuarlar outdoor ürünler kapsamında en çok kullanılan eşya ve aksesuarlardır. Outdoor spor malzemeleri kadar önemli olan aksesuarlardan bazıları küçük gibi görülmelerine karşılık doğada oldukça işe yarayan ürünlerdir.

 

Outdoor Mağazaları

Outdoor sevilen bir spor ve yaşam biçimi olmasına karşılık çok fazla ekipman gerektirmesi nedeniyle maliyetli görünebilir. Ucuz outdoor malzemeleri, outdoor outlet mağazaları aracılığı ile alınabileceği gibi outdoor malzeme alışveriş sitelerinden de indirimler takip edilerek temin edilebilir.

Netba Park mağazalarında aradığınız ve size lazım olan outdoor ürünlerini inceleyebilir ve istediğiniz outdoor ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Alışverişlerinizi online olarak kredi kartıyla yapmak istiyorsanız Netba Park kurumsal alışveriş sitesi Updigo.com sayesinde kredi kartı ile ödeme avantajlarından yararlanarak dilediğiniz ürünlere taksitle sahip olabilirsiniz.

Updigo.com, sunduğu güvenli alışveriş ortamı ve Netba Park kalitesiyle size uygun ödeme seçenekleri sunarak internet üzerinden güvenle alışveriş yapmanızı sağlar.