Adidas Neo - NETBA
164
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-164,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Adidas NEO Ürünleri

Futbol sahalarından buz pistlerine kadar pek çok spor dalına özgü ürettiği kaliteli spor ürünleriyle dünya markası Adidas, her yıl yenilediği ürün yelpazesiyle milyonlarca satış gerçekleştiren bir dünya devi. Adidas, başlangıç noktası olan ayakkabıların devamında ürettiği tenis, futbol ve basketbol ürünleri ile giderek büyüdü. Adidas Torsion, Adidas Climate ve Climate Cool gibi pek çok giyim ve kauçuk teknolojisini spor dünyasında ilk kez kullanan Adidas, her zaman yenilikçi tavrını sürdürmüştür. Dünyanın en eski ve köklü spor ürünleri üreticisi konumundaki Adidas, yüksek performansa dayalı ürünlerini her geçen yıl geliştirmeye devam etmektedir.

Adidas Yeni Sezon Neo Ürünleri
Adidas, ihtiyaca ve insan ergonomisine en uygun ürünleri en yüksek kalitede üretmeyi prensip olarak kabul etmiştir. Adidas ürünleri, spor dalına uygun tasarım ve renklere sahip olarak insan fizyolojisine uygun testlerden geçirilerek üretim bandına alınmaktadır.
Adidas yeni sezon tasarımlarını bir önceki sezonlarda kullanıcılardan gelen geri bildirimlere ve spordaki yeniliklere göre güncellemektedir.
Her sezon ürettiği ürünlerin kalitesini koruyan Adidas, her spor branşı için her yaştan sporcuya uygun Adidas Neo ve Adidas Originals serisini her yıl güncellemektedir. Yüksek performans gerektiren spor dalları için Adidas Performance serisi ise Adidas’ın profesyonel sporcular için özel olarak ürettiği serisidir.

Ayakkabı, giyim ve sportif ekipman üreten Adidas, sporcuların tüm gereksinimlerini karşılamayı hedeflemektedir. Bu amaçla ürün yelpazesini geniş tutan Adidas, yapılan spor aktivitelerinden önce ve sonra kullanılacak yardımcı ekipman üretimine de önem vermiştir. Adidas’ın klasikleşen ürünlerinden vazgeçemeyenler için ürettiği Adidas Originals her sezon en çok satılan Adidas ürünleri arasındadır. Adidas Neo, günlük kullanımda rahatlığı öne çıkaran alçak taban teknolojisine sahip Adidas ayakkabı serisidir.
Adidas, farklı çizgilere ve standartlara sahip ürünlerini sizin spor tarzınıza uygun olarak üretir. Erkek, kadın ve çocuklar için farklı kreasyonlara sahip yüzlerce Adidas modeli, gerek sportif giyim gerekse yapacağınız spor için yardımcı ürünlerle ihtiyacınızı karşılamak için üretilmiştir.
Tenisten basketbola hemen her spor dalı için profesyonel spor yaşamına yönelik ürünler sunan Adidas markası, size performans ve rahatlığı bir arada sunar. Tamamen yapmak istediğiniz spor dalında insan anatomisi ve ihtiyaçlarına uygun Adidas ürünleri, performansınızı optimum düzeyde sergilemenizi sağlar. Profesyonel spor dallarında ünlü sporcular üzerinde yapılan testlerle bilimsel olarak geliştirilen mayo, ayakkabı, forma, t-shirt, eşorfman gibi temel spor malzemelerinin yanı sıra extreme sporlar için de ürün geliştiren Adidas’a ait spor ürünlerine Netba Park Adidas mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

Adidas Neo Online Alışveriş
Adidas ürünlerine erişmek için mağazaya gitmenize gerek bırakmayan Updigo.com sayesinde Adidas Originals, Performance ve Neo gibi serilerin yanı sıra indirimli Adidas ürünlerini takip edebilirsiniz.
Netba Park Adidas mağazalarında bulunan ürünler hakkında bilgi edinebileceğiniz Updigo.com üzerinden beğendiğiniz ürünlerin beden ve numaralarını kontrol edebilir, dilerseniz internet üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.