Lacoste - NETBA
15463
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15463,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Lacoste

Tenis tarihinin en önemli isimlerinden Rene Lacoste’un kendi lakabı olan “timsah”ı logo olarak kullanarak tenise yönelik triko üretimine başlayan Lacoste, aradan geçen 84 yılda teniste gömlek yerine polo t-shirtlerin giyilmesini sağlayarak büyük bir değişim rüzgarı estirmeyi başarmış önemli bir markadır.

Tüm dünya üzerinde 114 ülke üzerindeki temsilcilikleri ile bugün artık bir dünya devi olan Lacoste, ürünlerinin yelpazesini genişleterek pek çok alanda gündelik ve spor kullanım için ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Kendine has bir hayran kitlesi oluşturan Lacoste markası, ülkemizde 1991 yılından bu yana 45 mağaza ile müşterilerine yeni ürünlerini sunmaktadır.

Lacoste Yeni Sezon

Lacoste her yıl güncellediği ürünlerinde büyük değişimlere gitmezken sadelik ve rahatlığın yanında insan sağlığına önem veren doğa dostu ürünler üretmektedir. Lacoste erkek polo t-shirtleri dünyanın en çok tercih edilen t-shirtleri arasında yer almaktadır. Yüzde yüz pamuktan üretilen Lacoste, mevsim değişikliklerine karşılık sunduğu rahatlıkları ve kaliteli doku hissi ile müşterilerin özellikle aradığı markaların başında gelmektedir.

Lacoste kadın müşterileri için geliştirdiği elbise, triko, pantolon, gömlek gibi ürünleriyle birlikte unisex olarak tasarladığı saat, cüzdan, çanta ve gözlük gibi tamamlayıcı aksesuarları da üretmektedir.

Lacoste çanta ve gözlük gibi tamamlayıcı ürünlerini, mevsim için hazırladığı kreasyonunda bulunan pantolon, gömlek, mont ve triko gibi ürünleriyle uyumlu olarak tasarlar ve müşterlerinin beğenisine sunar. Her yönü ile birbiri ile kombine edilebilen parçalardan oluşan Lacoste koleksiyonu nedeniyle Lacoste müşterilerinin mağazalardan iki ya da daha fazla ürünle ayrılmalarını sağlamaktadır. Lacoste’un gösterdiği bu başarı çizgisi, markanın tüm ürünleri ve mağazaları için geçerliliğini korumayı başarmıştır.

Lacoste hem erkek hem de kadın müşterileri için sunduğu ferahlatıcı ve çekici parfümeri ürünleri ile bu sektördeki başarılı markalardan biridir. Lacoste Red ve Lacoste Essential, markanın en çok satılan ve bilinen parfüm çeşitleri olarak her yıl milyonlarca kişi tarafından değiştirilmeyen özel kokulardır.

Lacoste Kampanyaları

En uygun fiyatlarla Lacoste ürünlerine ulaşmak, her Lacoste müşterisinin beklentisidir. Lacoste her yıl düzenlediği yeni sezon defileleri haricinde dünya üzerinde bulunan mağazaları ile yeni ürünleri ve kampanyalarını müşterileri ile buluşturur. Lacoste indirim ve kampanyaları hakkında bilgi almak isteyenler için en doğru adres Lacoste mağazalarıdır.

Lacoste outlet ürünleri, sezon sonu ürünlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanmak isteyen Lacoste müşterileri için en ideal alışveriş yoludur. Lacoste mağazaları her sezon sonunda düzenlediği outlet ürün satışları ile mağazalardaki stok fazlası ürünleri daha uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Lacoste Alışveriş

Siz de bir Lacoste sahibi olmak, yalnızca giyimde değil parfümeri, gözlük ve saat gibi tamamlayıcı aksesuarlar ile de şıklığı ve kaliteyi yaşamak istiyorsanız Lacoste ürünlerine Netba Park mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Netba Park mağazalarının online satış kanalı olan Updigo.com üzerinden de Lacoste ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünler için online alışveriş yapabilirsiniz.