Lufian - NETBA
15808
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15808,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Lufian

Yerli üretime sahip casual giyim markası Lufian, ürün kalitesi ve kalite standartlarından ödün vermeden yaptığı tasarımlarla birlikte gün geçtikçe satışları artan bir Türk markasıdır. Casual giyim sektörü için yerli öncülerden biri olan Lufian, Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde açtığı mağazalarla hem yerli hem de yabancı müşterilere hitap etmektedir.

Lufian Türkiye’de gerçekleştirdiği ürün kalitesi devrimi ile bir Türk markasının dünya standartlarında ürettiği ürünlerini, kendi markası altında tüm dünya pazarına sunabileceğini kanıtlayan en önemli markalardan biridir. Bu özelliği ile önemli bir misyonu üzerinde taşıyan Lufian markası, marka politikalarını koruyarak yenilikçi tasarımlarını sürdürülebilir hale getirmiştir. Orta Doğu ülkeleri ile başlayan dünyaya açılma düşüncesi ile dünyanın çeşitli noktalarında açılan Lufian Shop’lar her geçen yıl daha fazla müşteriyi ağırlamaktadır. Türkiye’nin casual giyim ve tekstil sektöründe kendi markasıyla dünyaya açılan ender markalarından biri olan Lufian, yerli ve yabancı tüm müşterilerine aynı standartlarda ürün sunmaktadır.

Rahat kesime sahip gömlek, pantolon, takım elbise gibi ürünleri modern tasarımlarla destekleyen Lufian, yüzde 90 pamuklu kumaşlar kullanarak ürettiği ürünlerle kullanıcılarının rahatlığını sağlar. Lufian erkek giyim ürünleri ile casual giyim sektörüne giriş yapsa da ilerleyen yıllarla birlikte Lufian kadın koleksiyonunu da müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Lufian Yeni Sezon

Lufian yeni sezon ürünlerini Lufian erkek ve Lufian kadın kategorilerinde resmi internet sitesinden duyurarak dünya genelindeki mağazalarında satışa sunmaktadır. Yeni sezon ürünlerinde mevsimlik ve geçiş ürünlerinin üzerine duran Lufian, müşterilerin rahatlık hissine önem verir. Lufian erkek giyim sektöründe yenilikçi ve özgün tasarımları ile müşterilerinin takdirini toplayan ve bir Türk markası olarak yenilikçi yapısı ile her sezon daha kaliteli ürünleri çıkarmaya devam etmektedir.

Lufian kadın giyiminde ürettiği hafif ve rahat tasarımlarla kadınların gerek iş gerekse gündelik yaşamda sportif ve casual tarza sahip rahatlığa sahip olmalarını sağlar. İş yaşamının ciddiyetini kaldıran casual ürünleri, gündelik yaşam çizgisine uyumlu halde sunan Lufian, yakaladığı bu tasarımsal başarısını her yıl sürdürmektedir.

Lufian Mağazaları

Lufian ürünlerine ülkemizde bulunan Lufian mağazaları, Lufian outlet satış noktaları, Netba Park mağazalarında ve Netba Park’ın kurumsal satış sitesi Updigo.com’da bulabilirsiniz. Beğendiğiniz Lufian ürünlerini Updigo.com’da bulunan ürün bilgilerini inceleyerek güvenle satın alabilir, hızlı kargo avantajı ile kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Lufian outlet mağazaları, indirimli Lufian ürünleri ile kampanyalara ulaşabileceğiniz mağazalardır. Lufian markası, güvenli alışveriş noktaları ile müşterilerinin geri bildirimlerini dikkat alarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.

Lufian fiyat politikasını belirlerken ürettiği kalite esaslı ürünleri daha fazla kişinin temin etmesini amaçlarken, oluşan müşteri portföyünün devamlılığını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple rahat ve kaliteli ürün tasarımı anlayışından uzaklaşmadan üretim hayatına devam eden Lufian markası, her yıl geliştirdiği kendine has mağaza konsepti ile müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.