Adidas Originals - NETBA
15417
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15417,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Adidas Originals

Dünyada spor ürünleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Adidas, yüzyıla yaklaşan marka tecrübesini, teknoloji ile birleştirebilen en önemli markalar arasında yer alır. Adidas, ürettiği yüksek standartlara sahip ürünleri ile kaliteyi sporculara sunarken her yıl güncellediği ürün yelpazesi ile her yaştan insana hitap etmektedir.

Adidas’ın kurulduğu günden bu yana kendi çizgilerini taşıyan en önemli ürün grubu ve serisi olan Adidas Originals, Adidas’ın en eski amblemlerinden biri olan “Yonca” amblemiyle müşterilere sunulan ürünlerinden oluşur. Gündelik yaşama yönelik rahatlığı ve konforu hedefleyen Adidas Originals, Adidas’ın eskiden günümüze kadar gelen en geniş ürün gruplarından bir tanesidir.

Kuruluşundan bu yana ortaya çıkan Adidas tasarımlarına ait ana hatları kendi bünyesinde barındıran en önemli Adidas serisi Adidas Originals olmuştur. Adidas’ın yüksek performansa yönelik ürünleri haricinden önemli ürünlerini sergilediği Originals, kullanışlılık esasına dayanan tasarımların bulunduğu en önemli Adidas ürün grubudur.

Adidas Originals Ürünleri

Yüksek performanstan çok Adidas kalitesini, rahatlıkla birleştirmek isteyenler için hazırlanan şıık tasarımlara sahip olan Originals serisi, unisex çantaları, şort, ayakkabı, havlu gibi genel amaçlı ürünlerinden oluşur.

Üç yapraklı yonca amblemine sahip Adidas Originals serisi, diğer tüm Adidas ürünleri gibi her yıl kullanıcıların gereksinimlerine göre yeniden düzenlenmekte ve geliştirilmektedir. Adidas tekstil ve ayakkabı üretimi konusunda edindiği tecrübelerle her yıl Originals serisindeki ürünlerin kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

T-shirtler ve şortlar Adidas Originals serisi içerisinde en çok satılan ürünler olurken Adidas’ın bu seride ürettiği çok amaçlı çantaları da klasikleşen ve vintage Adidas tasarımına sahip olmaları nedeniyle dikkati çekmektedir. Adidas’ın yıllardır değiştirmediği Originals serisi, hemen her renk ve modelden ürünü içererek Adidas’ın en genel müşteri kitlesine hitap ettiği ürünleri içerir. Bu nedenle en çok satılan Adidas ürünleri olan Originals serisi, her yıl güncellenerek yeni tasarımlar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Adidas tarzını belirleyen en önemli çizgilere sahip Originals, gerek rahatlık gerekse Adidas’ın kaliteli ve güncel tasarımları nedeniyle tüm Adidas müşterileri tarafından takip edilmektedir.

Originals serisinde bulunan ürünler aktif spor hareketleri düşünülerek özelleştirilmiş ürünler olmamasına rağmen spor yaparken tercih edilebilecek rahatlıkta tasarlanmıştır. Gündelik yaşamda rahatlığına önem verenler için en iyi alternatif ürünlere sahip Adidas Originals, Adidas’ın en iyi fiyat garantisi ile satışa sunduğu modellerini içerir.

Adidas Originals Fiyatları

Adidas Originals ürünleri, farklı kategorilerde farklı fiyatlandırma politikasına sahiptir. Adidas Türkiye’de açtığı mağazalar ve outlet satış noktaları aracılığı en uygun fiyatlı Adidas ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Adidas Originals ürünlerine Netba Park mağazaları ile Netba Park kurumsal internet istesi olan Updigo.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Updigo.com, en uygun Adidas Originals fiyatları taksit imkanları ile sizlere sunar. Updigo.com, Netba Park mağazaları bünyesinde yer alan online satış sitesidir.