Adidas Performance - NETBA
15420
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15420,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Adidas Performance

Dünyanın lider spor markaları arasında yer alan Adidas, her yıl birlikte çalıştığı binlerce sporcu ve spor dalında yüksek performans üreten ürünlerini Adidas Performance serisinde toplamıştır. Adidas her yıl geliştirdiği teknolojilerini birleştirdiği Adidas Performance ürünlerinde, maksimum verimlilik ilkesi ile kullanıcıları ile buluşturur.

Adidas ayakkabılarında uygulanan yüksek verimlilik sağlayan Air, Torsion gibi taban teknolojileri özellikle basketbol, atletizm gibi bireysel performansların başarıyı etkilediği spor dallarında sporcuların aksiyonlarına pozitif katkı sunduğu kanıtlanmıştır.

Spor ürünleri geliştiricisi Adidas, bu alanda yaptığı geliştirmeler ve ürettiği yeni üretim teknolojileri sayesinde tüm dünyadaki diğer spor giyim markaları içinde öncü marka olmayı başarmıştır.

Adidas Performance Ürünleri

Yüksek düzeyde verimlilik ve var olan sporcu potansiyelinin arttırılmasını amaçlayan Adidas Performance ürünleri, her geçen yıl sporcuların daha fazla performansa ulaşmaları için Adidas labaratuarlarında mühendisler tarafından özel testlerle geliştirilmektedir.

Adidas Performance, Adidas’ın iddialı sloganı “Impossible is Nothing”ten yola çıkarak geliştirdiği futbol, basketbol, koşu, fitness, tenis, outdoor spor ürünlerini kapsamaktadır. Spor dallarında sponsorluklarını üstlendiği üst düzey sporcular ve takımlarla birlikte geliştirilen ürünlerle ortaya çıkarılan Adidas Performance serisi, her alanda yenilikçi çizgilerini yansıtmaktadır.

Sporcuların daha efektif ve aktif tepkiler almasını sağlayan Adidas Performance serisi, FortaRun, Supernova gibi koşu ayakkabıları haricinde futbol için özel dizayn edilmiş Conquisto serisi kramponlarla performansı üst düzeye çıkarır.

Adidas Performance giyim ürünleri, Adidas’ın geliştirdiği ClimateCool teknolojisi sayesinde sporcuların terlemelerinden en az düzeyde etkilenmelerini sağlar. Giyim ürünlerinde sporcu sağlığı ve rahatlığını üst düzey performans ile birleştiren Adidas Performance ürünleri, her alanda başarı yakalamak isteyen profesyonellere yönelik üst düzey ekipmanlardır.

Adidas Performance Mağazaları

Adidas ürünleri tüm dünyada açılan Adidas mağazaları ve Adidas shoplarda satılmaktadır. Adidas, anlaşmalı mağazalar aracılığı ile dünyanın her noktasındaki her yaştan insana ulaşmayı amaçlamaktadır. Adidas Neo, Adidas Performance ve Adidas Originals ürünleri tüm mağazalarda aynı anda satışa sunulan serilerdir ve tüm ürün güncellemeleri dünyada aynı anda gerçekleştirilir. Adidas spor formaları, eşorfmanları ve idman ekipmanları ile dünya spor markaları arasında kalite standartlarını belirleyen en önemli spor markalarının başında gelmektedir. Adidas spor ürünlerinde yakaladığı çizgisini mağazacılık sektöründe de devam ettirerek her anlamda kaliteli hizmeti ve ürünü müşterileri ile buluşturmayı başarmıştır.

Adidas Performance Fiyatları

Adidas Performance serisi içinde satılan ürünler, profesyonel yaşamda sporla ilgilenen sporcular için üretilmektedir. Adidas Neo ve Adidas Originals serilerine göre daha yüksek fiyatlarla satılan Adidas Performance ürünlerine Adidas shoplardan ulaşabilirsiniz.

Netba Park mağazalarında bulabileceğiniz Adidas Performance ürünlerini en uygun fiyatlarla Netba Park’ın kurumsal internet sitesi olan Updigo.com’dan satın alabilirsiniz. Updigo.com kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayarak dilediğiniz Adidas ürünlerine kolayca ulaşmanızı sağlayan güvenli bir internet sitesidir.

Siz de beğendiğiniz bir Adidas ürününe sahip olmak istiyorsanız Updigo.com’u ziyaret edebilir veya Netba Park mağazalarından alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.