Cat - NETBA
15432
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15432,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Cat

Dünyanın önde gelen bot ve outdoor giyim ürünleri üreticisi Cat, 140’ın üzerinde ülkede milyonlarca kişinin tercih ettiği önemli bir markadır. Cat, dünyanın en ünlü inşaat makineleri üreticisi Caterpillar’ın bünyesinde gelişen ve aynı logo ile ürettiği dayanıklılığı esas alan ürünleriyle ön plana çıkıyor. Özellikle iş hayatına yönelik bot çözümleri ile dikkati çeken Cat markası, dayanıklılığın yanında son yıllarda çıkardığı estetik görünümü iyileştirilmiş ürünleriyle de pazardaki payını giderek büyüttü. Her yıl milyonlarca satılan Cat ürünleri, uzun kullanım ömürleri ve rahatlıkları ile milyonlarca insanın tercihi oluyor.

Cat Modelleri

Orijinal Cat ürünleri, su geçirmezlik, dayanıklılık ve termal stabilite özellikleri geliştirilmiş, süet veya deri olarak sunuluyor. Cat markası botlar haricinde outdoor yelek, gömlek, kargo pantolon ve sırt çantası gibi pek çok önemli outdoor ürünü üretmektedir. Bu ürünler içerisinde en çok satan ürün botlar olmasına rağmen Cat’in ürettiği sırt çantaları da kullanılabilirlikleri ve saklama kapasiteleri nedeniyle pek çok outdoor ve kamp kullanıcısının bir numaralı tercihi olmaktadır.

Cat erkek botlarında yakaladığı dayanıklılık ve tasarım uyumu sayesinde erkek müşterilerin binlerce bot arasından kendi ürünlerini seçmesini sağlamıştır. Cat tasarımda minimalist çizgilere sahip tek renk seçenekleri ağırlıklı olarak sunuyor olsa da özellikle yurtdışı modellerinde çöl gibi ekstrem ortamlarda giyilmek üzere geliştirilmiş farklı tasarımlara sahip ürünler de sunmaktadır.

Cat yeni sezon ürünleri, her yıl bahar aylarında müşterilerin beğenilerine sunulmaktadır. Cat kadın ürünleri için hazırladığı katalog ürünleri içerisinde outdoor giyime son yıllarda daha fazla çeşit eklemeye başladı. Yeni tasarımlarla birlikte kadın gömlek ve sırt çantası seçenekleri kadın anatomisine uygun olarak yeniden düzenlenerek uygun bel desteği ve rahatlığın sunulması amaçlandı.

Kullanım kolaylığı sağlayan Cat ürünleri olan kargo pantolonlar, gömlek ve yelekler hem yaz hem de kış sezonuna uygun şekilde hazırlanmış farklı tasarımları ile kullanıcıların hava koşullarına uygun olarak tercih edebilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Farklı tasarımlara sahip sırt, el ve bel çantaları Cat’in son yıllarda en çok önem verdiği kullanışlılık ilkesinin birer örneği olarak farklı göz ve gözenek yapıları ile vücudu terletmeyecek şekilde ergonomik olarak geliştirilmiştir.

Cat Fiyatları

Geçtiğimiz yıllarda markanın renklerinden sarı ağırlıklı botlar sunan Cat, son yıllarda siyah rengi daha çok öne çıkarmaya başladı. Siyah rengin asilliğini Cat ürünlerinin performansı ile birleştirmek isteyen marka, siyah Cat ürünleri ile ciddi satış yaptı. Hemen her kesimden insana hitap eden Cat indirim kampanyalarını Cat mağazalarıyla müşterileriyle buluşturdu.

Cat mağazalarının yanında orijinal Cat ürünlerinin yer aldığı satış mağazalarından da edinebileceğiniz ürünler için detaylı bilgileri Cat’in internet sitesinden elde edebileceğiniz gibi orijinal cat ürünlerinin de satıldığı Netba Park mağazalarında beğendiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Netba Park mağazalarının online alışveriş sitesi Updigo.com’dan beğendiğiniz orijinal Cat ve Cat outlet ürünlerinin fiyat ve modellerini inceleyebilir, istediğiniz anda bir tıkla sipariş edebilirsiniz.