Columbia - NETBA
15435
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15435,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Columbia

Bilinen en sağlam tekstil ürünleri üreticilerinden biri olan Columbia, özellikle kış mevsimi için soğuktan koruyucu ürünlerinin yanı sıra her mevsim için ürettiği kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı ürünlerle dikkati çekmiştir. Kış mevsimi için yalnızca soğuğa karşı korunmayı sağlamayan Columbia ürünleri, günlük yaşamın yanında kış sporları için de özel olarak tasarlanmaktadır. Outdoor sporlar için dağ koşullarında yaşamayı kendisine hayat tarzı olarak benimsemiş kişiler için özellikle geliştirilmiş olan Columbia ürünleri, erkek ve kadın için farklı kullanım koşullarına göre özelleştirilmiştir.

Columbia giyim ürünleri noktasında Columbia kadın, Columbia erkek, Columbia çocuk gibi farklı kategorilerde ürünler sunmaktadır. Columbia markası, sunduğu her ürünü için marka kalite standartlarını korumayı amaçlamakta ve her yıl daha iyi geliştirilmiş ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Columbia geliştirdiği tüm ürünlerde radikal hava koşulları için optimum koşulları sağlamak için gerekli geliştirmeleri gerçekleştirir. Columbia yeni sezon ürünleri, bu marka politikası ışığında güncellenen yüksek teknoloji giyim ürünleridir. Çocuk outdoor giyiminde güvenliğe ekstra önem veren Columbia, çocukların doğa üstü koşullara kolay adapte olmasını amaçlamaktadır.

Columbia Mağazaları

Tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan Columbia markası, Columbia mağazaları aracılığı ile ürünlerini satışa sunmaktadır. Columbia Türkiye’deki mağazaları aracılığı ile yeni sezon ürünlerini satışta tutarken Columbia outlet mağazaları da sezon sonu ürünlerini satmaktadır. Columbia indirim kampanyalarını Columbia müşterilerine sunan outlet mağazaları sayesinde Columbia en ucuz fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Columbia indirimli ürünler ile sezon sonu ürünlerini pazarlarken yeni sezon ürünlerini de aynı anda müşterileri ile paylaşmaktadır. Columbia’nın en önemli ürünlerinden biri olan Omni Heat botlar, markanın en çok ilgi gören outlet ürünleri arasında da ilk sırayı almaktadır. Columbia kadın müşterileri için geliştirdiği şık botlar sayesinde kadınlara yağmur çamur demeksizin yürüme özgürlüğünü sunmaktadır.

Outdoor sporların en iddialı markası Columbia, kayak pantolonları, kargo pantolonlar ve kamp için uygun giyim ürünleri ile tüm outdoor ve ekstrem spor yapan sporcular için özel olarak geliştirdiği ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Columbia Ürünleri

Outdoor ürün yelpazesi içerisinde satışa sunduğu t-shirt, atkı, gömlek, eldiven, polar yelek, bere, çanta ve sweatshirt gibi alternatif ürünlerle kullanıcılarının memnuniyetini kazanan Columbia markası, en ekstrem hava koşullarında dahi optimum sonuçlar vermeyi garanti etmektedir. Columbia ürünleri, sporcuların kesin olarak ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği her durum için geliştirilmeye devam etmektedir.

Columbia Alışveriş

Columbia kampanyaları ve Columbia indirimli ürünleri hakkında bilgi almak için Netba Park mağazalarından detaylı bilgileri alabilir ve Columbia ürünlerini deneyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş noktası olan Updigo.com’dan da Columbia ürünlerine erişebilir, online alışveriş konusunda gerekli desteği alabilirsiniz.

Updigo.com, Netba Park mağazaları bünyesinde çalışan online alışveriş sitesidir. Updigo.com, Columbia ürünlerine hızlı kargo avantajıyla güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.