Converse - NETBA
15438
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15438,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Converse

Modası asla geçmeyen ayakkabı markası Converse, All Star ile yakaladığı basketbol modası ile yıllar geçse de değerini yitirmedi. Onlarca yıl önce başlayan basketbol ayakkabı modası Converse All Star, basketbolun sınırlarını aşarak renkli ve aykırı modelleri ile tüm gençlerin dünyasına yayıldı. NBA oyuncularının efsaneleştiği görüntülerde yer alan tek marka olan Converse ayakkabıların genel modeli olan beyaz taban ve burun yapısı kısa sürede gençler arasında benimsenerek sokak modasında yerini almaya başladı. Basketbol oyuncularının ayakkabıların rahatlığı ve esnekliğinin yanı sıra estetik olarak diğer hantal basketbol ayakkabılarından farklı olduğunu açıklamaları ile bir anda dünya çapında ün kazanmaya başlayan Converse markası, o günlerden beri önemini hiç yitirmedi.

Converse Modelleri

Converse All Star modeliyle birlikte yakaladığı rüzgarı her yıl güncellediği ayakkabı tasarımları ile sürdürdü. Alçak tabanlı Converse, siyah Converse, deri Converse gibi çeşitli kreasyonları ile tüm gençlerin ilgisini çekmeyi başaran Converse, yıllar içerisinde basketbol ve profesyonel spor dünyasından uzaklaşarak gündelik yaşam ürünü haline gelen ayakkabıları ile dünyanın en önemli ayakkabı markalarından biri haline geldi.

Günün modasına uygun trendleri takip eden Converse, her zaman gençlerin takip ettiği çizgide kalmayı başardı. Converse Sneakers serisi ile genel çizgilerini kaybetmeden gençler için ürettiği farklı renk ve modellerdeki ayakkabılarını Chuck Taylor adıyla duyurmaya devam ediyor. Converse All Star, her zaman pastel renklerdeki tek renk seçenekleri ile müşterilerin ilgisine sunulmaya devam ederken zamanın ihtiyaçlarına uygun ince tabanlı Converse ve gizli topuğa sahip Converse modelleri de zaman zaman gençlerin trend olarak gördüğü güncellemeler olmayı başardı.

Converse, ayakkabı üretiminin yanı sıra yıllar içerisinde gösterdiği gelişim sürecinde özellikle gündelik kullanım amacıyla çanta ve t-shirt modellerinde de farklı çizgisini yansıtan modeller ortaya koymuştur.

Converse gelişim sürecinde ortaya çıkardığı Converse Star, Converse Star Player gibi ayakkabı serilerinin üretimine devam ediyor olsa da markanın en çok dikkat çeken ve satılan ürünleri klasikleşen Converse All Star ve Converse Sneakers olarak biliniyor.

Converse Fiyatları

Converse almak isteyen gençler için en önemli kriter Converse fiyatları olsa da günümüzdeki pek çok indirim kampanyasını takip ederek daha uygun fiyatlara Converse sahibi olmak mümkün. Converse outlet satışı yapılan noktalardan daha uygun fiyatlara alınabilir olsa da yeni sezon Converse ürünleri için Netba Park mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Gençlerin ağırlıkta olduğu bir takipçi kitlesine sahip olan Converse, hemen her yaştan insanın rahatlığı ve kalitesi nedeniyle tercih sebebi olan ayakkabıları üretiyor. Ürünler hakkında daha detaylı bilgilere birkaç tık ile ulaşmak ve sipariş vermek isterseniz Converse online mağazalarda da yerini almış durumdadır. Netba Park mağazalarının yanı sıra Netba Park mağazalarına ait Updigo.com aracılığı ile yeni sezon Converse ürünlerine ve indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz.