Crocs - NETBA
15441
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15441,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Crocs

Dünya genelinde her yıl ortalama 35 milyon çift ayakkabı ve terlik satan dünya terlik ve ayakkabı devi Crocs, markanın temelinde yatan faktörleri yaratıcılık, fonksiyonellik ve inovasyon olarak adlandırıyor. Bu üç temel faktörün markanın vazgeçilmezleri olarak ilerleyen yıllarda da varolacağını açıklayan Crocs, geliştirdiği Croslite teknolojisi sayesinde açık ya da kapalı tüm ayakkabı ve terlik modellerinde rahatlığı sağlıyor. Croslite ile yapılan ürünlerin diğer ürünlere oranla daha konforlu olduğunu iddia eden Crocs markası, bu slogan ve temel prensiplerle Croslite ile yaptığı ürünlerini dünya pazarında geniş kitlelere ulaştırdı.

Crocs Modelleri

Bir tekinin ortalama 150 gram ağırlığında yapıldığı Crocs terlikleri geniş bir renk skalasına sahip olmakla birlikte ayakkabıların üzerine yerleştirilen Jibbitz olarak tanımlanan aksesuarlarla ayakkabıların yeni bir görünüme kavuşturulabiliyor. Crocs modelleri geliştirilen teknolojiler sayesinde leke ve koku tutmamaları ile antibakteriyel özellikleri nedeniyle özellikle ailelerin tercihi oluyor.

Başlangıç noktasında üretilen ilk Crocs modellerinin gemi ve yatlar için üretildiğini hatırlatan marka, günümüzde yaptıkları güncellemeler ve yenilikler ile Crocs’un her alanda tercih edilen terliklerin başında geldiğini vurguluyor. Son geliştirmeler ile antibakteriyel özelliğinin duyurulduğu Crocs’ların özellikle çocuklu aileleri de önemsediğini gösteriyor.

Crocs, gerçekleştirdiği iyileştirmeler ile birlikte yaptığı yeni tasarımlarıyla öne çıktığı kadar fiyat politikası ile de öne çıkıyor. Crocs satış mağazaları ve Crocs online shop’lar aracılığı ile piyasadaki tüm crocs ürünlerine ulaşabileceğiniz gibi Crocs online satış kanallarından da Crocs sahibi olabilirsiniz.

Antibakteriyel özellikli Crocs terlikleri, tıp ve eczacılık alanında görev yapan doktor, eczacı, teknisyen ve hemşirelerin de ilk tercihi oldu. Uzun süreli ayakta çalışanlar için alternatif oluşturan Crocs, rahatlığı önemseyen ergonomik yapısı ile uzun süreli çalışanların çözüm ortağı.

Crocs Crocband

Crocs, modern terlik tasarımını biraz daha kendi çizgisine göre özgünleştirerek ürettiği terliklere eklediği hareketli topuk bantlarıyla Crocs Crocband terliklerini müşterilerine sunuyor. Crocband sayesinde ayağınızdaki Crocs terliği bir sandalet veya ayakkabı gibi kullanabileceğiniz gibi isterseniz Crocband’i öne doğru katlayarak normal terlik olarak da kullanabiliyorsunuz. Duyurulduğu ilk yıldan itibaren milyonlarca satılan Crocs Crocband terlikler, delikli yapısı sayesinde ayaklarınızın nefes almasını sağlar ve gün boyu terlemenin önüne geçerek ayak kokusunu önler.

Crocs Online Satış

Türkiye’de Koton Eksport distribütörlüğünde dağıtımı sağlanan Crocs ürünlerine ulaşmak gün geçtikçe kolaylaşıyor. Daha önceleri sadece İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde bulabileceğiniz Crocs ürünleri, bugün her ilde temin edebileceğiniz şekilde online olarak satılabiliyor.

Mağazadan Crocs ürünlerini deneyerek almak isteyenler Netba Park mağazalarını ziyaret ederek beğendikleri Crocs ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirler. Daha önce deneme fırsatı olan veya mağazaya gitme fırsatı olmayan müşteriler için Netba Park’ın internet sitesi Updigo.com, Crocs ürünlerini incelemenize ve sipariş vermenize olanak sağlıyor. Online alışveriş dünyasına yeni bir soluk getiren Updigo.com ile dünyanın en kaliteli spor markalarının ürünlerine ulaşmak artık çok kolay.