Harley Davidson - NETBA
15447
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15447,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Harley Davidson

Amerikan motosiklet devi Harley Davidson kurulduğu yıllardan bu yana aynı zamanda motosiklet giyim ve aksesuarları da üretiyor. Motosiklet ile yaşayanlar için özel ürünler üretme amacıyla giyim sektöründe deri mont, pantolon, bot, çizme ve eldiven gibi giyim ürünlerini müşterilerine sunan Harley Davidson, ürettiği motosikletlerinde koruduğu aykırı çizgisi ve chopper kültürünü giyim ürünlerinde de sürdürmeyi başarmıştır.

Harley Görünümü

Harley Davidson ürünleri, kendine has görünümü ve duruşları ile aykırı olmak isteyenlerin dikkatini çeken parçalardan oluşuyor. Harley, deri parçalardan oluşan montları ve botlarıyla motosiklet dünyasında bıraktığı çizgisini giyim sektöründe sürdürmeyi başardı. Harley Davidson botları hem erkek hem de kadın giyimde özellikle genç ve orta yaşlılar arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Harley Davidson Bot ve Çizmeleri

Harley Davidson, azaltılmış dikişe sahip yuvarlak burunlu bot ve çizme yapısı ile çok şık görünüme sahip ürünler üretmeyi başarmıştır. Harley bot modellerinde bu genel tasarım çizgisini hem bot hem de çizme modellerinde korumuş, Amerikan chopper simgelerini çizmelerin bileği saran bölümlerine işletmiştir. Harley Davidson bot erkek tasarımlarında siyah ağırlıklı tasarımlara yer verirken, Harley Davidson bot kadın koleksiyonunda daha çok kahverengi tonları ve siyahı tercih etmektedir.

Harley Davidson çizme tasarımı olarak klasikleşen Harley Davidson bot tasarımını baz almıştır. Topuğun arkasından, içten ve dıştan fermuarlı modellerin haricinde son yıllarda fermuar üzerine deri kemerli Harley bot modelleri de satışa sunulmuştur.

Harley Davidson Bot Fiyatları

Chopper veya motosiklet dünyasında ayrı bir kültüre sahip olan Harley  Davidson, giyim sektöründe devam ettirdiği bu çizgisi ile en çok satın alınan deri ürün markalarından biri olmayı başardı. Harley Davidson çizme tasarımları dize kadar uzanan koruyucu yapıları ve tek parça deriden oluşan klasikleşmiş Harley çizgileri ile dikkati çeken ürünler arasındadır. Harley Davidson çizme fiyatları almak istediğiniz çizmenin üretildiği deriye, tasarımcıya ve koleksiyona göre farklılık göstermektedir.

Harley Davidson bot indirim dönemleri, her yıl milyonlarca kullanıcı tarafından merakla beklenir. Harley Davidson outlet satış yapmayan ender deri giyim üreticilerinden biridir ve Harley Davidson bayan çizme kategorisinde yakaladığı satış rakamları ile sanılanın aksine bayanlara yönelik de ürünler sunduğunu ortaya koymuştur. Harley Davidson erkek çizmelerde son yıllarda metalik parçalara da yer vermeye başlamış, chopper tarzının biraz daha sert çizgilerle vurgulanmasını sağlamıştır.

Harley Davidson Bot Mağazaları

Ülkemizde yer alan Netba Park mağazalarından istediğiniz Harley Davidson bot ve çizme modellerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Netba Park’ın kurumsal satış sitesi Updigo.com, Harley Davidson gibi Netba Park mağazalarında yer alan dünya markası ürünlere bir tıkla ulaşabilmenizi ve istediğiniz ürünleri internet üzerinden satın alabilmenizi sağlar. Updigo.com güvenli online alışveriş kriterlerini yerine getiren, Netba Park kurumsal internet satış sitesidir.