Jack And Jones - NETBA
15453
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15453,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Jack Jones

Geçmişi çok eski yıllara dayanan markalardan biri olan Jack Jones, 18-35 yaş arası erkek müşterilere yönelik şık, rahat ve tarz ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Sportif tasarıma sahip Jack Jones ürünleri, hem gündelik kullanım hem de sportif kullanım amacıyla rahatlıkla tercih edilebilen bir koleksiyonun parçalarıdır.

Tüm dünyadaki genç nüfusun spor giyim olarak tercih ettiği Jack Jones markası, mont, pantolon, gömlek, t-shirt, ceket, kemer, cüzdan gibi çok sayıda üründen oluşan koleksiyonlarını her yıl moda trendlerine göre güncellemektedir. Kaliteli ürünler üretmeyi amaçlayan Jack Jones, özellikle ürettiği birbirinden güzel tasarımlara sahip t-shirtler ile gençler arasında en çok tercih edilen spor giyim markaları arasında yer almaktadır.

Jack Jones Yeni Sezon

Jack Jones her yıl yeni sezon ürünlerini, moda dünyasının belirlediği renk ve kreasyonlara göre düzenler. Yeni tasarımların oluşturduğu sezon ürünleri Jack Jones online alışveriş kanallarında ve Jack Jones Türkiye mağazalarında tüm dünya ile birlikte yer almaktadır. Jack Jones originals serisi ile klasikleşen ürünlerinin devam serilerini de müşterilerine sunmaktadır. Originals serisi diğer ürünlerin aksine çizgisinde büyük değişimler görülmeyen ürünlerden oluşturulmuştur.

Jack Jones, ürettiği özel desen ve tasarıma sahip t-shirt ve sweatshirt ile olduğu kadar klasik görünüme sahip gömlek ve pantolon gibi ürünlerde ortaya koyduğu rahat ve konforlu kesimler ile gençlerin ilgisini çekmektedir. 18-35 yaş arasındaki gençlerin tamamına yönelik üretim yapan Jack Jones markası, ürün yelpazesini her geçen yıl genişletmeye devam etmektedir.

Ayakkabı tasarımı ve üretimi de yapan Jack Jones, dayanıklılık esası ile ortaya koyduğu şık ayakkabı çözümleri ile gençlerin spor giyimde kolay ayakkabı kombinasyonları üretmesini sağlar.

Son yıllarda Only markası ile kadınlara yönelik ürünler de sunmaya başlayan Jack Jones, kadınların gündelik yaşamda güvenle tercih edebilecekleri kalitede ürünler sunmayı amaçlamıştır.

Jack Jones Fiyatları

Dayanıklılık, kalite ve rahatlığı baz alan müşteri memnuniyeti anlayışı ile ürünlerini tüm dünya pazarında müşterilerinin beğenisine sunan Jack Jones markası, ürettiği modern ve vintage tarzda spor giyim modelleri ile gençleri hedeflemektedir. Jack Jones tasarımlarıyla olduğu kadar fiyat politikası ile de ürettiği kaliteli ürünlerin satışında etkilidir.

Jack Jones Mağazaları

Jack Jones tüm dünyada yer alan binin üzerindeki satış noktası ve mağazalarıyla tüm dünya gençleri ile etkileşim halinde olan bir spor giyim markasıdır. Gençlerin spor giyim konusundaki eğilimlerini ve trendleri takip eden Jack Jones, yeni sezon ürünlerinde bu eğilimlere yön veren tasarımlar ortaya koymaktadır.

Jack Jones Online Alışveriş

Jack Jones Türkiye mağazaları haricinde ülkemizde Netba Park mağazalarında Jack Jones ürünlerini bulabilir ve istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Jack Jones ürünlerini online alışveriş ile temin etmek isteyenler için Netba Park kurumsal internet satış sitesi Updigo.com’u ziyaret edebilir, incelediğiniz veya beğendiğiniz Jack Jones ürünlerini bir tıkla satın alabilirsiniz.