Lumberjack - NETBA
15466
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15466,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Lumberjack

1979’da yaratılmış ilk Lumberjack ayakkabıları, her koşulda kullanılabilirlik, rahatlık ve dayanıklılığı simgeleyen ayakkabılar olarak Lumberjack markasını oluşturmuştur. Yelken ve nehir ayakkabısı olarak tanımlanan Lumberjack River serisi, markanın en başarılı ürünleri olarak dikkati çekmiştir. Daha sonraları üretilen sandaletler ve bej renkli klasikleşen Lumberjack çöl botlarıysa Lumberjack markasının en çok satılan, kült ürünleri olmuştur.

Amerikan stili klasik bej veya kamuflaj desenli botların revaçta olduğu dönemlerde üretilen klasik bej renkli süet Lumberjack çöl botları oldukça ilgi gördü. Lumberjack botlarına oluşan ilgi nedeniyle marka uzun yıllar bu botlarla anılmıştır.

Lumberjack Modelleri

Lumberjack River modellerinin güncellemesiyle birlikte sarı orman korucusu botları adı altında yeni bir seri ile 90’lı yıllara damga vurmuştur. Bu seri halen River ile birlikte üretimine devam edilen en özel Lumberjack modelleri arasında yer almaktadır. İtalya’nın yüksek kalitede tekstil üretim bandını kullanan Lumberjack, botların tarzını Amerikan tarzda geliştirmeye devam etti.

Lumberjack markası, çok farklı konumlarda kullanılması için özel olarak ürettiği koleksiyonları sayesinde farklı platformlarda tercih sebebi olmuş en önemli ürün çeşitliliğine sahip markaların başında gelmektedir. 2002 yılından itibaren gündelik kullanımın farklı aşamaları ve zamanlarında her anlamda tercih sebebi olabileceğini iddia eden Lumberjack, “Bugün hangi Lumberjack’sin?” sloganıyla başlattığı reklam kampanyasıyla dünya üzerindeki müşteri ağını genişletmeyi başardı ve tüm dünyaya daha fazla yayılacağının sinyallerini verdi.

Lumberjack Modelleri

Lumberjack, her yaştan insanı hedef alan üretim ve satış stratejileri ile herkesin kullanabileceği bir ayakkabı markası olduğunu ispatladı. Ülkemizde daha rahat ve daha dayanıklı sloganını sürdüren Lumberjack, kurulduğu ilk günlerdeki üretim felsefesinden uzaklaşmadığını gösterdi. 2009’dan itibaren daha çok outdoor ağırlıklı ürünler sunan Lumberjack sport kategorisinde ürettiği ürünlerle Türkiye pazarında önemli bir satış payına sahip oldu. Lumberjack mağazaları satışların artmasına paralel olarak artarken Lumberjack fiyat performans ürünleri içerisinde dikkat çekici puanlarla ülkemizdeki satışlarını da arttırmayı başardı.

Lumberjack Online Alışveriş

Her yıl yeni ürünlerle müşterilerin karşısına çıkan Lumberjack, süet bot üreten en önemli markaların başında geliyor. Yıllar içerisinde edindiği tecrübeleri Amerikan tarzını İtalyan çizgileri ve kalitesiyle birleştiren Lumberjack, mevsimlik aktivitelere uygun ürettiği botları ile yaz aylarında bot giyilmez düşüncesini yıkan en önemli markaların başında geliyor. Online alışveriş ile mağaza mağaza gezmek istemeyen müşteriler için çok çeşitli alışveriş alternatifleri bulunuyor olsa da ülkemizde orijinal ürün garantisi veren Netba Park mağazaları Lumberjack için en önemli alternatifler arasında yer alıyor.

Lumberjack yeni sezon ürünlerinin de yer aldığı Netba Park mağazalarının online alışveriş sitesi Updigo.com aracılığı ile almak istediğiniz Lumberjack ürünlerine bir tıkla ulaşabilir ve güvenle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Lumberjack ürünlerine online olarak erişmek Updigo.com sayesinde kolaylaşırken Lumberjack outlet ürünlerine indirimli fiyat ayrıcalıkları ile Netba Park mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kaliteli markaların spor ürünlerini tüm Türkiye’ye güvenli alışveriş kriterleriyle sunan Updigo.com Lumberjack ürünlerini de sizlere sunuyor.