Merrell - NETBA
15469
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15469,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Merrell

Sağ sporları alanında Amerika’nın en gözde spor ürünleri ve ekipmanları üreticisi olan Merrell, farklı ürün yapısı ve doğa şartlarına karşı üstün dayanıklılık sağlayan ürünleri ile sektörün en önde gelen markaları arasındadır.  Outdoor ekipmanları ve giyimi konusunda sektörün öncü markalarından olan Merrell, gündelik yaşama uygun kullanıma sahip ayakkabıların da üretilmesi amacıyla yeni taban teknolojileri geliştirmiş ve zaman içerisinde günlük kullanım ayakkabılarını da üretmiştir.

Merrell Teknolojileri

Gore-tex kumaşların geliştirilmesi ve Vibram teknolojisine sahip taban kullanımına sahip Merrell ayakkabı ve sandaletleri güvenli, dayanıklı ve kullanım amacına uyumlu ürünler ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Merrell Waterpro bir başka Merrell teknolojisi olarak dikkati çeken ve outdoor kullanımda suya karşı yüksek mukavemet geliştiren ürünler arasında yer almaktadır. Değişen hava koşulları, su geçirmezlik gerektiren ortamlara tam uyumlu botlar sayesinde Merrell, kullanıcıların tamamına outdoor koşullarında rahatlık ve güven sağlar.

Merrell Ürünleri

Su geçirmeyen ve sporcunun vücudunun her hava koşulunda nefes almasını sağlayan Gore-tex kumaşları geliştiren Merrell, vücut ısısı konusunda stabilizasyonu sağlayan ürünleri ve sporcunun dış yaşam şartlarından en az seviyede etkilenmesini sağlayan ürünleri tasarlamıştır. Merrell ürünleri, insan sağlığını öne çıkaran kaliteli ürünleri sayesinde kendi hayran kitlesini yaratmıştır.

Outdoor ürünler kapsamında yalnızca kış şartlarını baz almayan Merrell, sandalet üretiminde de kalite standartlarını belirleyen markalardan biri olmuştur. Ergonomik tasarım anlayışını geliştirdiği kalite standartları ile birleştiren Merrell, marka olarak belirlediği ürün standartlarını sandalet üretiminde de korumayı başarmıştır.

Merrell bot modelleri, geliştirilme amaçlarına uygun olarak tüm hava ve saha koşullarında insan sağlığını ve güvenliğini sağlamaları nedeniyle her zaman gözde outdoor ürünleri arasında yer almıştır. Çocukların sağlığını da düşünerek Merrell çocuk ürünlerini geliştiren marka, kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları kapsamında edindiği tecrübelerle çocuklara uygun ürünler geliştirmektedir.

Anne babaların çok önem verdiği çocuk sağlığı konusunda sunduğu güvenli ürünlerle tam not almayı başaran Merrell, marka politikalarını ve kalitesini her ürününde hissettiren önemli outdoor spor üreticilerinden biridir. Kaliteli hizmet sunumu anlayışını üretimden müşteriye ulaşana kadar sürdüren Merrell, satış sonrası desteğe ve müşterilerinden gelen geri bildirimlere özellikle dikkat etmekte ve önemsemektedir.

Merrell Türkiye

Merrell Türkiye satış mağazalarına markanın resmi internet sitesinden erişebileceğiniz gibi ülkemizde yer alan Netba Park mağazalarından orijinal Merrell ürünlerini satın alabilirsiniz. Merrell kampanya ve indirimlerini takip etmek isteyen Merrell takipçileri, Netba Park’ın online alışveriş sitesi Updigo.com üzerinden Merrell indirim ve kampanyalarını takip edebilir, tüm Merrell ürünlerini bir tıkla satın alabilirler.

Updigo.com, outdoor ürünler konusunda bir dünya devi olan Merrell’in resmi satış kanallarından biridir. İnternet üzerinden güvenli alışveriş ve hızlı teslimat imkanını sizlere sunan Updigo.com üzerinden dünyanın en önemli spor markalarına bir tıkla ulaşabilirsiniz.