New Balance - NETBA
15473
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15473,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

New Balance

Ayakta çalışan insanlar için gündelik kullanıma yönelik rahat ve ayak sağlığını düşünen ayakkabılar üretme fikri ile yola çıkan New Balance, yaklaşık 100 yıla yaklaşan üretim yaşamı ile en büyük ayakkabı markaları arasında yer alıyor. Ayak sağlığına büyük önem veren New Balance markasının en önemli prensipleri rahat ve esnek ayakkabı dizaynı ile ergonomik ayakkabılar üretmektir.

Sporcuların rahat ayakkabılar ile daha iyi performans gösterebileceğine inanarak üretim yapan New Balance, en iyi kalıp ve performansı sağlamak amacıyla geliştirmelerine devam ediyor.

New Balance Yeni Sezon

New Balance, klasikleşen New Balance 574 ve New Balance 420 modellerinin üretimini her yıl güncelleyerek müşterilerine sunuyor. News Balance 360 serisi ile rahatlığın maksimum düzeyde sunulduğunu ortaya koyan New Balance, New Balance Encap ve Absorb teknolojilerini bir arada kullanarak koşu esnasında yerin itme kuvvetine karşı sporcunun ayaklarına aşırı yük binmesini önler.

Gri New Balance 990 modeli haricinde bordo New Balance 420 modelleri markanın en çok tercih edilen modelleri olurken beyaz New Balance ayakkabıları da New Balance kadın ürünleri içerisinde en çok satılan New Balance ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

New Balance Encap teknolojisi, New Balance ayakkabıları içerisinde yer alan EVA olarak isimlendirilmiş hava pencerelerinin içerisinde bulunan ve marka tarafından geliştirilmiş darbe emici elyaf teknolojisidir. Koşu esnasında sporcunun dizlerinde oluşan aşırı kuvvetin ayakkabı tabanı tarafından absorbe edilmesini sağlayan New Balance Absorb teknolojisi ile birlikte kullanıldığı New Balance 990 modelinde yüksek verimlilik sağlamıştır.

New Balance Türkiye
New Balance markası Türkiye’nin çeşitli noktalarında düzenlenen maraton ve yarı maraton gibi koşu yarışmalarına sponsor olarak herkesin spora teşvik edilmesi konusunda destek vermektedir. New Balance Bozcaada Yarı Maratonu, her yıl binlerce atletin katıldığı ülkemizin en önemli yarı maraton koşularından biridir. New Balance’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 8 farklı etkinlik bulunmakla birlikte bu etkinliklerin düzenlenmesinin haricinde New Balance Türkiye, bu etkinliklerin spor malzemeleri tedarikçiliğini de

New Balance Mağazaları

New Balance markası, ülkemizin her noktasında dağıttığı bayilikler ve fiyat performans stratejiler ile koşu, fitness ve training ile uğraşanların ilk tercihi olma yolunda ilerliyor. New Balance erkek müşterileri için özel olarak hazırladığı dayanıklılık, esneklik ve rahatlığa önem veren modellerini New Balance çocuk ürün yelpazesinde çocuklar için geliştirerek, çocuk anatomisi ve hareketlerine uygun hale getiirmiştir. New Balance çocuk kategorisinde ürettiği tüm ürünler için çocuk sağlığını korumayı esas almaktadır.

New Balance Fiyatları

Netba Park mağazalarında bulabileceğiniz New Balance ayakkabı ve ürünleri için en uygun fiyatları Netba Park’ın internet sitesi Updigo.com’da bulabilirsiniz. Güncel New Balance fiyatları, New Balance modelleri, New Balance indirim ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri takip etmek, güvenli online alışverişin rahatlığını yaşamak için Updigo.com üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz.