Mavi - NETBA
15811
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15811,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Mavi

Türkiye’nin dünya modasına açılan ilk markası olan Mavi, 1991 yılında kurulmuş tamamı Türk girişimi olan dev bir markadır. “Çok Oluyoruz” ve “Çok İleri Gittik” gibi dönemin ses getiren reklam kampanyaları ile tüm dünyaya açıldığını duyuran Mavi markası, ürettiği kot giyim serisi Mavi Jeans standartları ile geçen yıllarda giderek büyüyen bir giyim markası haline geldi. Son olarak yayınlanan “Burası İstanbul” konsepti ile müşterilere sunulan İstanbul T-shirtleri tüm Mavi hayranları tarafından benimsenmiş ve 5 milyon satış rakamına ulaşmıştır.

Amerika, Hollanda, Avustralya ve Rusya gibi dünya devi ülkelerinin de aralarında bulunduğu yaklaşık 60 ülkede satılan Mavi ürünleri, markanın kendisine ait mağazalarında satışa sunulmaktadır. Her yıl dünya çapında yüzde 30’luk büyüme kaydeden Mavi, bu sektörde en çok gelişim gösteren giyim markaları arasında yer almaktadır.

Mavi Jeans Modelleri

Geçen yıllarla birlikte ürün yelpazesinde jean üretiminin yanında t-shirt, gömlek, triko, deri aksesuar ve ayakkabı da üretmeye başlayan Mavi, gerek erkek gerek kadın giyiminde iddialı tasarımları ve konseptleri ile sektörün en önemli temsilcilerinden biri olmayı başardı. Mavi jeans giyim sektöründe yaptığı atılımın yanında Mavi jeans outlet ürünleri de her geçen yıl daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Mavi yeni sezon ürünlerini her yıl farklı konseptlerle çıkarmaya devam etmekte ve klasikleşen Mavi hunter, Mavi Skinny gibi pantolon kesimlerinde büyük değişiklikler yapmadan model değiştirmeyi başaran ender markalardan biri olmuştur. Mavi alışveriş merkezleri içerisinde yer alan Mavi Jeans fabrika satış mağazaları ile en uygun Mavi jeans fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır.

Mavi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler almak için Mavi.com outlet ve indirimli ürünler bölümünü takip edebilirsiniz. Mavi jeans indirimleri için Mavi Store ve Mavi shoplarda mevsim kampanyaları oluşturulmakta ve sezon sonu ürünleri bu kampanyalarla satışa devam etmektedir.

Mavi Satış Mağazaları

Mavi yeni sezon ve Mavi sezon sonu indirimlerinin yer aldığı mağazalara Mavi resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Netba Park mağazalarında bulabileceğiniz Mavi Jeans ürünlerine en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Mavi kadın giyim sektöründe yenilikçi, genç ve aykırı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Her yıl moda trendlerini takip eden Mavi kreasyonları, kadınlar için ilgi çekici olmayı başarmaktadır. Mavi store ve Mavi Shop aracılığı ile istediğiniz veya aradığınız Mavi ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Mavi yeni sezon erkek ve kadın ürünlerini kaçırmak istemeyenler için Updigo.com, her zaman güncellenen ürün yelpazesi ile sizlere en doğru bilgileri ulaştırmaktadır.

Mavi Online

Netba Park mağazalarında bulabileceğiniz tüm Mavi ürünlerine, mağazalar zincirine ait Updigo.com online alışveriş sitesi aracılığı ile internet üzerinden erişebilirsiniz. Updigo.com’da yer alan tüm Mavi ürünleri Netba Park güvencesiyle hızlı kargo ve uygun ödeme koşulları ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.