Dockers - NETBA
15802
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15802,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Dockers

Levi Strauss’un önderliğinde 1853 yılında temelleri atılan Dockers, dokuma eşyaları dükkanı ile başladığı marka serüveninde 1986’da resmi olarak Dockers markası ile ilk ürünlerini Amerikan pazarına sunmuştur. Öncesinde savaş yıllarında ordu giyimi üzerine uzmanlaşan Dockers ekibi, 1960’larda edindiği gündelik moda tecrübelerini yeni ve kreatif çizgilerinin oturmasında kullanmıştır. Amerika pazarında istediği gelişimi gösteren Dockers, 1992 yılı ile birlikte tüm dünyaya ürün ihraç eden bir dev haline gelmiştir.

Kalite ve tasarımın yanı sıra rahatlığı da müşterilerine sunmayı hedefleyen Dockers, Nice Pants sloganı ile başlattığı şık pantolon tasarımları serisini yıllar sonrasında dahi sürdürmektedir. Bugünkü modern Dockers pantolonlarının temellerini atan bu proje ile kot ve denim pantolonların pazarda gerilemesini sağlayan Dockers, ürettiği üstün kaliteli pantolonları ile moda trendlerini değiştirmiştir.

Dockers Mağazaları

Dockers tüm dünyada yayılan kanvas ve pamuklu pantolon ve gömlek üretimine ayakkabılarını da eklemiştir. Bu sayede erkek giyiminde aranılan markalardan biri haline gelen Dockers, dünya üzerinde açtığı mağazalarla daha fazla müşteriye ulaşmıştır. Dünya üzerinde her yıl milyonlarca satış yapan Dockers ürünleri, yaklaşık 120 ülkede satılmaktadır.

Dockers outlet satışlarında da oldukça büyük rakamlar elde eden, tüketiciler tarafından sürekli takip edilen ürünlere sahip olan önemli bir giyim markasıdır. Dayanıklılığın yanında kaliteli dokuya sahip kumaşları kullanan Dockers markası ürettiği pantolonlarla başladığı marka hayatına rahatlık ve şıklığı baz alan gömlek modelleri ile devam etmiştir.

Dockers tamamlayıcı ürünleriyle de müşterilerine farklı kombinasyonlar üretme imkanını sağlar. Sırt çantası, cüzdan, kemer ve kravat gibi tamamlayıcı ürünler sunan Dockers, pantolon ve gömlek ile başladığı genel satış politikasında ceket, palto ve kazak gibi ürünlerle ürün çeşitliliğini maksimuma çıkarmıştır.

Basit ve gösterişsiz şıklığı tercih edenlerin markası haline gelen Dockers, ürettiği %100 pamuklu ve kanvas pantolon ve ceketlerle erkek giyiminde önemli bir yer tutar. Kadın giyim sektöründe ürettiği kazakları ve trikolarıyla Dockers, her zaman şıklığın en önemli tamamlayıcısı olmuştur.

Dockers gömlek ve pantolon üretiminde kesinlikle sadelik çizgisinden ödün vermemiştir. Sadeliği şıklıkla birleştiren Dockers, müşterileri için kaliteyi temsil eder. Kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla tüm dünyaya ulaştırmayı amaçlayan Dockers, şıklığın sadece göz alıcı desenlerle sağlanmayacağını ispat eden en önemli markaların başında gelmektedir.

Dockers Online Alışveriş

Dockers dünya üzerindeki tüm mağazalarının yanı sıra mağaza açtığı ülkeler için online satış dillerinde yayın yapan bir internet sitesine sahiptir. Markanın kalite algısı ve dünya lansmanları her yıl markanın belirlediği sloganlar altında yapılmaktadır.

Dockers ürünlerine Dockers online satış kanallarından erişebileceğiniz gibi ülkemizde bulunan Netba Park mağazalarından da Dockers ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Netba Park bünyesindeki online alışveriş sitesi Updigo.com sayesinde Dockers indirim kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Updigo.com site üzerinden Dockers online satışı yapılan Netba Park girişimi olup tamamen güvenli alışveriş hizmetini müşterilere sunmaktadır.