Wilson - NETBA
15515
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15515,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Wilson

Dünyanın tenis sporundaki en bilinen markası olan Wilson, tenis sporuyla ilgilenen her sporcunun çalışmak istediği markaların başında gelir. Teniste başarının anahtarı olan iyi malzemeler ile hazırlanma ve maç yapma noktasında karşılaşabileceğiniz en kaliteli ürünleri sunan Wilson markası, aslında 1915’te kurulan bir et paketleme şirketi ile hayatına başlamıştır. Şirketin ilerleyen dönemde tenis raketi teli, keman teli ve cerrahi ip üretimi, geçen yıllar içerisinde tenis raketi üretime evrilir ve bugün tenis tarihinin en önemli markası olan Wilson doğar.

Bugün Chicago’da üretimine devam edilen Wilson, raketlerden havlulara ve tenis toplarına kadar tenis sporuyla ilgili tüm ürünleri birinci sınıf kalitede üretir. Finlandiyalı üretici Amer Sports’un da ortağı olduğu Wilson markası, dünya üzerinde düzenlenen Grand Slam tenis turnuvalarının da sponsoru ve çözüm ortağıdır. Dünyadaki tüm tenis aktiviteleri içerisinde yer alan Wilson markası, tenis sporunun gelişiminde tarihi boyunca önemli rol almıştır.

Wilson Federrer İş Birliği 

Dünyanın uzun süre bir numarası konumuzdaki Roger Federrer ile Wilson’ın yolları Federrer’in ilk yıllarında kesişir ve Wilson, Federrer’in sponsoru olur. Federrer’in raket sponsoru olan Wilson markası, raketlerini sponsoru olduğu oyuncuların hareketlerine, top ve raketin aerodinamik özelliklerine, değişen sahaların yüzey özelliklerine göre her yıl yeniden güncellemektedir. Her geçen yıl daha dayanıklı, hızlı ve güçlü raketler üreten Wilson markası, Federrer’in art arda aldığı turnuva şampiyonlukları ile dünya üzerinde giderek ünlenmiştir.

Wilson Tenis Ürünleri

Wilson raketleri, tellerinin üzerinde firmanın kısaltması olan “W” harfinin işlendiği bir logo barındırır. Üstün kalitesiyle el hakimiyetini en üst seviyeye çıkaran ve sert toplar karşısında bileği koruyan darbe emici sistemi sayesinde Wilson raketleri her sporcunun çalışmak istediği raketler arasındadır. Üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson raketleri, tartışmasız sektörün en iyileridir.

Wilson markası, ürettiği uzun süre tüylenmeyen ve yüzey özelliklerini koruyan tenis topları ile her türlü saha zeminine kolay adapte olur ve sporcunun kullanmak istediği yönde kolayca hareket etmesini sağlar. Tiftiklenmeyen yapısı sayesinde Wilson tenis topları, topun havadaki ergonomik kararlığının devamlılığını sağlar ve hedef noktaya varmasını garanti eder.

Wilson ürettiği raketler için yaptığı gripler sayesinde raketin tutuşunu kolaylaştırır ve sporcunun performansının artmasını sağlar. Sporcunun rakete tam hakimiyetini sağlayan grips teknolojisi ile Wilson raketleri, sporcunun kolunun devamı gibi hissedilir ve rahat vuruş imkanı sağlar.

Wilson Alışveriş

Wilson markasına ait tenis ürünlerine Netba Park mağazalarından ve Netba Park bünyesindeki Updigo.com’dan online olarak ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz Wilson ürünü hakkında inceleme ve yorumlara ulaşabileceğiniz Updigo.com sayesinde raket, tenis topu, çanta, havlu ve kafa bandı gibi Wilson ürünlerine kolayca ulaşabilir, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Updigo.com spor ürünlerinde yüksek kalite arayanlar için dünya markalarını bir tık uzağınıza getiriyor.