Voit - NETBA
15512
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15512,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Voit

Dünyaya açılan Türk spor ürünleri geliştiricilerinden biri olan Voit, profesyonel ve amatör sporcular için geliştirdiği ürünlerle uzun yıllardır spor ürünleri tedariği sağlayan önemli bir markadır. Voit, ürettiği cardio, kas geliştirme, bireysel ve takım sporları malzeme çözümlerinin yanında sporcular için ilgili spor dallarında aksesuar üretimi gerçekleştirmektedir.

Cardio, fitness ve takım sporları haricinde paten, kaykay ve scooter gibi ekstrem spor branşları için spor malzemeleri üreten Voit, bireysel ve takım sporları için top, havlu, pompa, yoga ve plates ürünleri gibi yardımcı veya destekleyici spor ürünlerini de sporculara sunar. Hem profesyonel hem de amatör spor branşları ile ilgilenen sporseverler ve profesyonel sporcular için her yıl yapılan araştırmalara dikkat ederek hazırlanan Voit ürünleri, sporcuların yüksek performansa ulaşmasını sağlar.

Voit Spor Aletleri

Voit, değiştirilebilir ağırlık sistemleri, koşu bantları, bisiklet ve kürek aletleri ile ister evde ister spor salonunda kullanılmak üzere ürettiği spor aletleri ile sporcuların cardio ve fitness çalışmalarında kendi değerlerini ölçülebilir hale getirir. Sporcuların kademeli olarak kendi gelişimlerini takip etmelerini sağlayan dijital hafızalı nabız ve nefes ölçer sistemleri spor aletlerine entegre eden Voit markası, sporcunun kendi efor ve derecelerini kayıt altında tutarak kontrol edebilmesini sağlamaktadır.

Voit Türkiye’de pek çok spor salonu ve profesyonel spor kulübü tarafından tercih edilen en önemli spor aletleri markalarının başında gelmektedir. Spor salonları için spor aletleri haricinde mat, spor ve sağlık topları da üreten marka, ekstrem sporlarla uğraşan kişiler için de kaykay ve scooter üretmektedir.

 

Voit, plates için özel ürettiği çalışma masaları, üniteler ve bu spor için geliştirdiği özel toplar ve pompaları tamamen güvenilir olarak geliştirmektedir. Kullanıcıların ergonomik yapısına uygun ürünler üretmeyi hedefleyen Voit markası, sporcu sağlığını her şeyin üzerinde tutar. Dünyanın en önemli spor ürünleri tedarik firmalarından biri olan Voit, takım sporlarında da önemli ürünler sunar.

Masa tenisi, basketbol ve futbol için geliştirdiği özel ürünlerle özellikle alt yaş gruplarında yer alan sporculara yönelik, kişisel gelişimi destekleyen ürünler sunan Voit, alt yapı çalışmalarına önem veren kulüp ve sporcular tarafından özellikle tercih edilmektedir. Bu yönü ile önemli bir misyona sahip olan marka, bu bilinçle gelişimini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Voit Satış Noktaları

Voit, kendi bünyesinde bulundurduğu yan markaları da tanıttığı resmi sitesi aracılığı ile satış yaparken ülke çapında kendi ürünlerini pazarlayan anlaşmalı mağazalara da ürün tedariği sağlamaktadır. Gerek bireysel gerek kurumsal bazda spor malzemeleri çözümleri sunan Voit markası, bireysel kullanıcıların da en çok tercih ettiği markalar arasındadır.

Voit ürünlerine Voit satış mağazalarından Netba Park mağazaları ve Netba Park kurumsal alışveriş sitesi olan Updigo.com aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Updigo.com üzerinden Netba Park güvencesiyle online olarak Voit ürünlerini satın alabilirsiniz.