North Face - NETBA
15497
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15497,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

The North Face

Dağcılık ürünleri satan kendi halindeki bir mağazadan giderek büyüyen bir dünya outdoor devi haline gelen North Face, ilerleyen süreçte markalaşarak The North Face markasına dönüştü. 1966 yılında başlayan The North Face, doğa sever iki arkadaşın birlikte geliştirdiği outdoor ve kamp ürünleri ile nefes almaya başladı. North Beach’te üretilen ilk dağcılık ekipman, çanta ve giyim eşyalarıyla hayat bulan The North Face, kendi ürünlerini tasarlayarak geliştirmeye devam ettiği süreçte kayak malzemeleri ve kış ayları için özel üretim dağcılık ekipmanlarının geliştirilmesine başladı.

Ekstrem doğa sporları için gerekli ekipman, çanta ve giyim ürünlerini en kaliteli şekilde kullanıcılara sunmayı amaçlayan The North Face markası, üretildiği ilk günden itibaren ortaya koyduğu kalite standartları itibariyle tüm ekstrem outdoor ürün takipçilerinin beğenisini kazanmıştır.

The North Face Türkiye

North Face Türkiye’deki ekstrem sporlarla ilgilenen sporcuların kendi ürünlerini daha kolay tedarik edebilmeleri için distribütörlük müessesesi ile kolay erişilebilir hale getirmiştir. Bu sayede The North Face kampanyalarını ülkemizde takip etmek kolaylaşmıştır. North Face outlet ürünlerinin satıldığı mağaza sayısında da artış görülen Türkiye, giderek artan kamp ve dağcılık sporuyla uğraşan kişi sayısı ile The North Face ürünlerinin hedef kitlesinin giderek genişlediği ülkeler arasında yer almaktadır.

The North Face Türkiye mağazalarına North Face’in internet sitesinden ulaşabilir, mağazalar hakkında bilgileri de aynı internet sitesi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ülkemizde yer alan Netba Park mağazalarından The North Face indirim ve kampanyalarını takip edebilir, markaya ait ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

The North Face Fiyatları

The North Face zorlu dağ ve outdoor koşullarına uygun ürettiği ürünlerini fiyat performans ürünü olarak satışa sunmaktadır. Ürün çeşitliliği içerisinde önemli bir yeri olan North Face ayakkabılar markanın en önemli ve en gözde ürünleri arasında yer almaktadır.  The North Face outlet ürünleri her yıl satılan milyonlarca North Face ürününün yüzde 40’ını oluşturmakta, bu durum markanın ürünlerinin geçerliliğini ortaya koymaktadır.

The North Face Modelleri

North Face’in botlarının yanında mont, polar iç giyim aksesuarları, eldivenler, uyku tulumları, outdoor ayakkabılar, sırt çantaları ve mikroklima özelliği taşıyan içlikler sayesinde zorlu dağ koşullarına tam uyum gösterebilirsiniz. Dağcılık ve outdoor sporların haricinde balıkçılık, mağaracılık ve kampçılık ile uğraşanların da yakından takip ettiği North Face ürünleri, tüm ekstrem sporlar için geliştirilmeye devam edilmektedir.

The North Face, üretim teknikleri itibarı ile yalıtımı amaçlayan ürünleri kullanıcıya sunarken, kullanıcının nefes alabilmesini sağlayan ve kullanışlı ürünler ortaya koyar. The North Face ürünlerine internet üzerinden kolayca sahip olmak istiyorsanız Netba Park bünyesindeki online satış sitesi Updigo.com’u ziyaret ederek The North Face ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü birkaç dakika içerisinde güvenle satın alabilirsiniz. Updigo.com Netba Park’ın güvenli internet satış sitesidir.