Skechers - NETBA
15491
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15491,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Skechers

Ayakkabı denilince dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahip markalarından biri olan Skechers, ürettiği spor ayakkabıları ile özellikle tanınan bir marka olmayı başarmıştır. Her yıl ürettiği ayakkabılarının üzerinde yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği üretim teknolojilerini insan anatomisine ve yapılan spora uygun olarak geliştiren Skechers’ın ürettiği bu teknolojiler, tüm dünyadaki ayakkabı üreticileri tarafından benimsenen yüksek teknolojiler olarak kabul edilmiştir. Geliştirilen bu teknolojiler arasında yer alan Memory Foam teknolojisi spor ayakkabılarındaki performansı gündelik spor ayakkabılarına taşımaktadır.

Skechers Teknolojileri

Memory Foam haricinde Skechers Go Walk, koşu ve yürüyüş amaçlı kullanılan Skechers ayakkabılarına gündelik rahatlığı sağlayan önemli bir teknolojidir. Skechers bayan müşterilerinin en çok dikkati çeken ürünlerinden  biri olan Go Walk teknolojisi, rahat yürüyüşler sağlayarak üst adele gruplarının kolay yorulmasının önünde geçer. Flex Appeal teknolojisi, sunduğu hafiflik ve yüksek dayanıklılık sayesinde özellikle Skechers erkek müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Skechers, tüm bu teknolojilerini çocuklar için de üreterek tam bir aile spor üreticisi olmayı başaran ender markalardan biridir. Skechers çocuk kategorisinde geliştirdiği tüm ürünlerde çocukların gelişim süreçleri, anatomi ve fizyolojilerine dikkat ederek çocukların yaptıkları spordan maksimum düzeyde verim almasını amaçlamaktadır.

 

Skechers Go Air

Skechers’ın en önemli ayakkabı taban teknolojilerinden biri olan Skechers Go Air, yumuşatılmış taban teknolojisinde hava odacıklarının kullanımını sağlayarak ayakkabı tabanının rahatlığını arttırdığı gibi ayakkabıların hafiflemesini sağlayarak sporcu sağlığını korumayı amaçlamıştır. Skechers Air teknolojisinin Memory Foam ile birleştirilmesi ile geliştirilmiş üst düzey performans sağlayan Skechers Go Air teknolojisine sahip ürünler, sporcuların performanslarında gözle görülür iyileşme sağlamaktadır. Skechers, Memory Foam ve devamında duyurduğu Air teknolojileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Skechers Türkiye

Türkiye’de de giderek büyüyen müşteri potansiyeline sahip Skechers fiyat politikasındaki istikrarlı tutumu ile de her sporcunun takdirini kazanmıştır. Skechers Türkiye fiyat, performans ve kalite anlayışı ile sporcular için en iyi ürünleri kullanıcılarına sunmayı amaçlamaktadır. Skechers indirim kampanyaları ve ürünlerine Skechers mağazaları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Skechers Fiyatları

Kaliteli ürünlerini kendi kalitesine yakışık fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunan Skechers, zaman zaman düzenlediği indirim kampanyaları ile de ilgi görmektedir. Skechers indirim kampanyaları özellikle tüm Skechers kullanıcıları tarafından takip edilmekte olsa da bazı dönemlerde satışa sunulan Skechers outlet ürünleri de yüksek satış rakamları yakalamaktadır.

Skechers’ın yüksek teknoloji ürünü ayakkabılarına sahip olmak isteyenler, Netba Park mağazalarını gezerek Skechers ürünlerini inceleyebilir. Netba Park, mağaza yerine online alışverişi tercih eden Skechers müşterilerine Updigo.com üzerinden online sipariş verme imkanını da sağlamaktadır. Netba Park’ın online alışveriş mağazası olan Updigo.com üzerinden tüm Skechers ürünlerine bir tıkla ulaşabilir, istediğiniz ürün modeli ve bedenini güvenle sipariş edebilirsiniz. Updigo.com, Skechers ürünlerinin hızlı teslimatı konusunda güvenebileceğiniz en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.