Scooter - NETBA
15488
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15488,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Scooter

Dünyanın en kaliteli ayakkabı ve botlarını üretme iddiası ve hedefiyle üretim yapan ayakkabı markası Scooter, ürünlerinde kullandığı son teknolojiler ile müşterilerine kalite, rahatlık ve güveni bir arada sunar. Scooter su geçirmez ayakkabı teknolojisini ön plana çıkardığı kadın, erkek ve çocuk ayakkabı tasarımları ile her zaman gözde markalardan biri olmayı başarmıştır.

Scooter Ayakkabı

Scooter ayakkabı modelleri, her yıl markanın geliştirdiği yeni teknolojiler ve özel tasarımcıların koleksiyonlarıyla güncellenmektedir. Markanın en önemli sloganı olan su geçirmezlik, her scooter ürününde ortaya konmuş ve tüm dünyada kabul edilmiştir. Scooter erkek ayakkabı üretimi konusunda erkeklerin gündelik ve iş yaşamındaki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği tasarımlarını erkek müşterilerine sunar. Konfor, şıklık ve kaliteyi prensip edinmiş Scooter, zorlu kış şartlarına uyumlu botları üreterek kış aylarını rahat geçirmenizi sağlar.

Scooter bayan ayakkabı modelleri, bayanların ihtiyacı doğrultusunda bayan anatomisi ve ayak ergonomisine uygun şekilde dizayn edilmiştir. Scooter çocuk ayakkabı ve Scooter kadın bot üretiminde ürünlerin tamamen hafif, kullanışlı ve kaliteden ödün vermeden üretilmesi esas alınmıştır. Scooter erkek bot tercihi için çok farklı alternatiflere sahip olan geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte, unisex ürünler de üretmektedir.

Scooter çocuk bot üretiminde çocukların gelişim dönemlerinde olduklarını dikkate alır. Dışı sert, içi yumuşak tabanlı üretim teknolojisi sayesinde Scooter çocuk botları, çocukların ihtiyacı olan gücü onlara sağlar ve adım atarken zorlanmalarının önüne geçer. Scooter ürettiği çocuk botları sayesinde çocuğun hareketleri sırasındaki bilek stabilizasyonunu sağlayarak burkulmaların önüne geçer.

Scooter su geçirmez ayakkabı ve bot modelleri sayesinde özellikle kış aylarında ayak ve vücut sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bu sayede ayak mantarı ve kokusunun önüne geçerek ayağının sağlığını korur. Scooter, ergonomik ve sağlıklı ürünler satmayı vaat eder.

Scooter Ayakkabı Fiyatları

Scooter ürettiği dünya markası ayakkabı ve botlarını en iyi fiyat performans politikası ile müşterileri ile buluşturur. Gündelik yaşamda şıklığa ve kaliteye önem verenlerin ilk tercihi olma hedefiyle ilerleyen Scooter erkek bot ve Scooter kadın bot kategorilerinde sunduğu ürün yelpazesi ile her yıl iddiasını bir üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kaliteli ürün satmak amacıyla üretimini geliştirmeye devam eden Scooter, mutlu müşteriler elde etmek isteyen bir markadır. Scooter ayakkabı fiyatları, her kesimden insana hitap etmektedir. Scooter ürünlerine Updigo.com üzerinden ulaşabilirsiniz.