Salomon - NETBA
15485
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15485,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Salomon

Fransa kökenli spor ekipmanları şirketi olan Salomon, ürettiği kaliteli ayakkabıları ile öne çıkmış ve daha sonrasında Adidas ailesi bünyesine katılmıştır. Salomon ürettiği outdoor ürünleri ile 5 kıtada kullanılan ve aranılan marka haline gelmiş ender outdoor üreticilerinden biri haline gelmiştir. Dünyanın en çok bilinen outdoor markalarının başında gelen Salomon, trekking, macera yarışları, snowboard ve tırmanma yarışmaları için özel spor ürünlerini üretir.

Doğa ile başbaşa kalmak isteyenler için Salomon outdoor ürünleri, hafiflik, sağlamlık ve ergonomi üçlüsü dikkate alınarak üretilmektedir. Salomon ayakkabıları bu kriterlerden ödün verilmeksizin üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Salomon Modelleri

Salomon kadın ayakkabı modelleri, Lace Pocket gibi bağcık gizleyici, topuk koruyucu kauçuk dizayn ve sandalete dönüştürülebilen ayakkabı teknolojileri sayesinde kadınların kullanımını kolaylaştırmıştır. Kadınlar için optimize edilmiş Salomon bayan ayakkabılarının taban teknolojisi bayanların outdoor sporları yaparken zorlanmalarının önüne geçer.

Contagrip taban teknolojisine sahip Salomon erkek ayakkabıları, yüzeye maksimum tutunma enerjisi sağlayarak en zorlu koşullarda kaydırmazlık sağlar. Salomon çocuk outdoor giyiminde koruyuculuk ilkesine özellikle dikkat eder. Çocuk gelişimine müdahale etmeyecek hafiflik ve kullanışlılığa önem veren Salomon markası, bu doğrultuda ürettiği ürünlerin kalitesini standart olarak belirlemiştir.

Yüksek adım konforu ve basınç emici taban teknolojisi olarak adlandırılan EVA orta taban teknolojisinin geliştiricisi olan Salomon, bu teknolojiye paralel olarak geliştirdiği tekstil yapısı ile ürettiği ayakkabılarda üstün rahatlık ve performans sağlar.

Ürünlerinin kalitesini kanıtlamış olan Salomon, ayakkabı haricinde sırt çantası, tabanlık, çanta ve su mataralı çantalar üreterek outdoor sporlarla uğraşan sporcuların ihtiyacı olan tüm ekipmanları sağlamayı misyon kabul etmektedir. Salomon ürünleri bu misyon çerçevesinde kaliteden ödün verilmeksizin geliştirilmeye devam edilmektedir.

Salomon yeni sezon ürünleri konusundaki güncelleme ve geliştirmeler hakkında kullanıcılarından gelen geri bildirimleri dikkate alır ve gelecek sezon ürünlerinin geliştirilmesi ve tasarım aşamalarında bu geri bildirimlere göre hareket eder.

İndirimli Salomon fiyatları hakkında bilgi almak, salomon indirimli ürünleri konusunda son güncel bilgilere ulaşmak için Salomon online satış noktalarını takip edebilir, bu sayede en ucuz Salomon ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Salomon Satış Noktaları

Salomon Türkiye’de bulunan mağaza zincirlerine distribütör aracılığı ile dağıtılmaktadır. Ucuz Salomon ürünlerine nasıl ulaşabileceğiniz konusundaki sorularınızın yanıtlarını Salomon satış noktalarının yanında Netba Park mağazalarında bulabilirsiniz.

Salomon satış mağazalarına Salomon’ın kendi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi ülkemizde yer alan Netba Park mağazalarından tüm Salomon ürünlerine ulaşabilir, Netba Park mağazalarından Salomon ürünlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca Salomon indirimleri ve Salomon kampanyalarını da Netba Park’a ait online alışveriş sitesi Updigo.com üzerinden takip edebilir ve istediğiniz ürünlere bir tıkla ulaşabilirsiniz. Salomon online satış sitesi olan Updigo.com sayesinde güvenilir alışverişin rahatlığını yaşayabilir, istediğiniz ürünlerin hızlı ve basit bir şekilde kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.