Reebok - NETBA
15482
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15482,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Reebok

Tarihi 100 yıldan fazlasına dayanan Reebok, ilk olarak İngiltere’de düzenlenen koşu yarışmalarında yer almış ayakkabıları ile dikkati çekmiş ve İngiltere pazarında yer almaya başlamıştır. İlerleyen yıllarda pump teknolojisini ilk kez duyuran İngiliz ayakkabı üreticisi Reebok, koşu ve atletizm alanında giderek genişlettiği kataloğu sayesinde pek çok spor dalındaki derecelerde gelişim gösterilmesi konusunda öncü olmuştur.

Reebok Yeni Sezon

Önceki yıllarda geliştirdiği Reebok Pump teknolojisi ile özellikle basketbol ayakkabılarında oldukça büyük bir satış rakamı yakalayan Reebok, son yıllarda gelişen teknolojileri takip ederek nanoteknoloji ürünler üretmekte ilk adımları atan ayakkabı üreticilerinden biri olmayı başardı. Reebok geçtiğimiz yıl duyurduğu Reebok Nano 7 teknolojisi ile dikişsiz ayakkabı tasarımını kullanıcıların ilgisine sundu. Dikişsiz ayakkabıların özellikle kısa mesafe koşularında oldukça etkili performansa sahip olduğunu belirten Reebok markası, bu konuda sporcuların yüksek performansa ulaşabilmeleri için geliştirmelere devam edileceğini açıkladı.

Son yıllarda özellikle koşu ve training üzerine çalışmalar yürüten İngiliz markası Reebok, kaliteden taviz vermeksizin ürettiği performans ayakkabıları ile bu alanda dünya lideri olma yolunda ilerliyor. Ayrıca Reebok Classic Leather serisi, gündelik kullanım ve outdoor yelpazesi içinde yer alan ve en çok satılan Reebok ürünleri içerisinde yer alıyor.  Koşu, training ve outdoor konseptinde ayakkabı ürünlerine ek olarak eşorfman, spor çantaları, havlu ve koşu aksesuarları da üreten Reebok, profesyonel sporcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün yelpazesine sahip bir marka.

Reebok önümüzdeki yıllarda oluşan gelişmeleri takip ederek kendisini güncelleyen kreasyonları ile dikkati çekmeye devam ederken, önümüzdeki yıl Mars söylentileri için de Uzay ayakkabıları konseptini satışa sunacağını açıkladı. Reebok Uzay konseptine sahip ayakkabılarla ilgili olarak ilk görseller Reebok’ın sosyal medya kanallarında duyurulduğu andan itibaren ilgi gördü.

Reebok Mağazaları

Reebok Türkiye’de oldukça yaygın bir ağa sahip olan büyük spor ayakkabı üreticilerinden biri konumunda bulunuyor. Reebok Easytone, Pump, Nano 7, Print Smooth ve Crossfit gibi üstün teknoloji ürünleri içeren serilerini satışa sunan Reebok ürünlerine Netba Park mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Reebok yeni sezon ürünleri, yenilikçi Reebok çizgilerini geliştirilen teknoloji ile birleştiriyor. Üstün performansa dayalı Reebok Nano 7 ile Reebok Crossfit teknolojisi Reebok Crossfit Nano serisi ile bu yıl performansınızı daha yukarı çıkarmanızı sağlayabilir.

Reebok Fiyatları

Yeni sezon ürünlerinin duyurulması ile birlikte Reebok outlet satışında da oldukça yüksek satış sayısına ulaşırken her geçen yıl Reebok ürünleri kullanan kişi sayısı da artış göstermektedir. Reebok indirim kampanyaları sayesinde sizler de size ve yapacağınız spora uygun Reebok ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Reebok online alışveriş dünyasında Netba Park mağazalarına ait satış platformu Updigo.com üzerinden ulaşabileceğiniz markalardan bir tanesi. Netba Park mağazalarında bulabileceğiniz Reebok ürünlerine, hiç mağazaya gitmeden bir tıkla Updigo.com üzerinden erişebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.