Puma - NETBA
15479
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15479,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Puma

Alman Dassler ailesinin 1924’te yollarını ayırmasıyla hayat bulan Puma, tüm dünyada 80 ülkede satış yapmaktadır. Spor ürünleri üreticiliğinde Formula 1 pilotları ve yardımcı ekipler için geliştirdiği yenilikçi ve yanmaz giyim ürünleri ile farklı bir soluk getirmeyi başaran Puma markası, yüz yıla yaklaşan üretim yaşamı boyunca pek çok spor branşında profesyonel ürünler üretmiştir.

İsmini vahşi yaşamın en atik ve hızlı avcılarından pumadan alan Puma markası, logosunu da bu hayvanın koşu hareketinden almıştır. Uzun dönem çıkardığı beyaz üzerine buz mavisi puma işaretine sahip gündelik spor ayakkabı modeliyle özellikle 80’li yıllarda önemli satış rakamları yakalayan Puma, spor kulüplerine forma sponsorlukları yaparak satış potansiyelini giderek arttırmıştır.

Puma Ürünleri

Futboldan atletizme kadar pek çok spor dalında profesyonel ve bireysel performans ayakkabıları üreten Puma markası, yapılacak spora özel geliştirdiği eşorfmanlardan atletlere, havlulardan çantalara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Koşu ayakkabıları için yüksek performans ve en düşük ağırlığa sahip ayakkabı teknolojisi olan PumaCell’i diğer spor branşlarında da kullanmasıyla satışlarını ikiye katlamayı başaran marka, bu teknolojisini kullandığı futbol kramponlarında da kayda değer bir satış rakamı yakalamıştır. Tüm dünya üzerindeki futbol milli takımlarının  yaklaşık yüzde 40’ının forma ve spor malzemeleri tedarikçisi durumunda olan Puma, 2006 yılında Dünya Şampiyonu olan İtalya milli takımının sponsorluğunu halen sürdürmektedir.

Futbolun yanı sıra son 20 yılda desteklediği Formula 1 takımlarının başarıları ile gündeme gelen Puma markası, Pirelli ve Goodyear gibi lastik devleri ile ortaklığa giderek özel tabanlı Formula 1 ayakkabıları üretmeye de başlamıştır. Formula 1 takipçilerinin gözdesi haline gelen bu ürünler, tüm dünyadaki Formula 1 hayranları tarafından en çok ilgi görenler listesine girmiştir.

Puma Mağazaları

Ülkemizde 80’li yılların sonlarında en çok ilgi gören spor ürünleri üreticisi olan Puma, son 20 yılda genişlettiği ürün yelpazesi ile hem gündelik hem de profesyonel amaçla Puma ürünlerinin tercih edilmesini sağladı. Puma yeni sezon ürünlerinin her geçen yıl geliştirilmesi ve yenilenmesi ile birlikte Puma mağazaları da sayıları giderek artan bir zincire dönüştü. Tüm dünyada artan bu satış oranına rağmen kalitesinden ödün vermeyen Puma, tüketiciler tarafından güvenle tercih edilen en önemli spor ürünleri markalarından biri konumunda bulunuyor.

Puma Online Alışveriş

Her yıl yenilen PumaCell, Puma Faas gibi özellikle takip edilen koşu ayakkabıları serilerine sahip olan Puma, özellikle atletizm ve futbol ürünleri ile tüm dünyada en çok tercih edilen spor ürünlerine sahiptir.

Puma’nın yenilenen serilerine ve klasikleşen ürünlerine Netba Park mağazalarından ulaşabilir ve istediğiniz ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mağazalarda denediğiniz ürünlere Netba Park’ın güvenli alışveriş sitesi Updigo.com üzerinden erişebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Hızlı gönderim ve güvenli alışverişi ilke edinen Updigo.com sayesinde Puma indirimlerini takip edebilir, dilediğiniz ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz. Puma online alışveriş konusundaki indirim ve kampanyaları takip etmek, yeni duyurular hakkında bilgi almak için Updigo.com’a göz atabilirsiniz.